18.11.2018

Czekamy na Ciebie !

adres email: rekrutacja@mispolgroup.eu

telefon: 669966039

Firma MISPOL S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI-OPERATOR MASZYN w Zakładzie Produkcyjnym w SUWAŁKACH

Czeka na Ciebie:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych;
- Świadczenia pieniężne na działalność sportową, kulturalną Pracownika i jego rodziny;
- Dofinansowanie do przedszkola i wyprawki szkolnej Twojego dziecka;
- Prezenty świąteczne dla Pracowników i ich dzieci (świadczenia pieniężne, paczki świąteczne, choinka świąteczna dla dzieci) ;
- Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej przez Pracownika i członków jego rodziny;
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego przez Pracownika i członków jego rodziny;
- Posiłki regeneracyjne.

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- Przygotowanie surowców do produkcji;
- Realizacja planów produkcyjnych,

Od kandydatów oczekujemy :
- Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym;
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
-Motywacji, zaangażowania, chęci do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@mispolgroup.eu z dopiskiem PRODUKCJA SUWAŁKI. Proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Firma zastrzega sobie prawo na kontakt z wybranymi osobami.
wyświetleń: 110
Sponsor pogody
Pogoda