18.05.2019

Doradcę Klienta w Serwisie Samochodowym

adres email: biuro@sicar.pl

telefon: 875650703

Serwis samochodowy - Bosch Car Service Racis
zatrudni „Doradcę Klienta w Serwisie Samochodowym”

16-400 Suwałki, ul. Filipowska 31
tel. 87 565 07 03, biuro@sicar.pl

Oferta skierowana jest do osób poszukujących firmy o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, atrakcyjnych warunków zatrudniania, dobrego klimatu pracy i możliwości rozwoju.
Jeżeli szukasz atrakcyjnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży motoryzacyjnej to Przyjdź i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• organizację prac mechaników, elektromechaników oraz diagnostów warsztatu samochodowego,
• pełną obsługę klienta - umawianie wizyt, prowadzenie harmonogramu prac serwisu, rozliczanie prac serwisu, fakturowanie,
• zarządzanie czasem pracy mechaników
• zapewnienie realizowania rzetelnych i terminowych usług oraz efektywne zarządzanie zespołem,
• Sprzedaż części i usług samochodowych,
• dbanie o pozytywny wizerunek Bosch Car Service – Racis.

Oczekiwania:
• wykształcenie techniczne, minimum średnie,
• doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
• posiadanie zdolności zarządzania zespołem ludzkim
• bardzo dobra obsługa komputera
• umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
• wysokiego poziomu kultury osobistej
• samodyscypliny, obowiązkowości i dużego zaangażowania
• chęć uczenia się i doskonalenia,
• prawo jazdy kat. B
• inicjatywa, kreatywność, umiejętność myślenia strategicznego,
• odpowiedzialność i lojalność,
• zainteresowanie nowymi trendami w motoryzacji,
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży części samochodowych.

Oferujemy:
• pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat,
• zgrany zespół, komfortowe warunki pracy, otwartość na wdrażanie własnych pomysłów,
• atrakcyjne wynagrodzenie plus wysoka premia wynikająca z osiągniętych wyników pracy,
• system szkoleń, wsparcie w rozwoju zawodowym,
• możliwość realizacji własnej pasji.

CV prosimy wysyłać na adres: biuro@sicar.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

wyświetleń: 127
Sponsor pogody
Pogoda