14.01.2020

przedstawiciel handlowy bankowość

adres email: rekrutacja@tpdf.pl

Jako Partner Alior Banku poszukujemy kandydatów do placówki partnerskiej w Suwałkach na stanowisko
przedstawiciel handlowy ds. klienta biznesowego
Zakres obowiązków :

• pozyskiwanie klientów biznesowych w trybie mobilnym,
• umawianie spotkań z doradcą biznesowym,
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Jeżeli :
• masz doświadczenie w pozyskiwaniu klienta,
• w swojej pracy chcesz większość czasu pracować w terenie,
• z łatwością nawiązujesz kontakty,
• znasz branżę finansową,
• praca z ludźmi to twój żywioł, a kontakt z klientem nakręca Cię do działania,
• masz prawo jazdy kat. B czynne.

Oferujemy Ci :
• umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
• szkolenia wewnętrzne,
• podstawa + bardzo atrakcyjny system wynagradzania, uzależniony od wyników,
• niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód służbowy ),
• pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „przedstawiciel” na adres e-mail rekrutacja@tpdf.pl

wyświetleń: 94
Sponsor pogody
Pogoda