13.02.2020

Powiedz to z HARIBO i podaruj radość najbliższym! Wygraj żelki w opakowaniach z dedykacjami

Marka HARIBO wprowadziła na rynek wyjątkową edycję kultowych żelek Złote Misie w opakowaniach z unikalnymi dedykacjami.

Na dostępnych już w sklepach, specjalnych opakowaniach Złotych Misiów znajduje się 8 wyjątkowych dedykacji, które nawiązują do motta marki: „HARIBO smak radości dla dzieci i dorosłych”.

Złote Misie z dedykacją to doskonały sposób, aby dzieląc się żelkami HARIBO, przekazać bliskiej osobie wybraną wiadomość: Słodkie dzięki, Uśmiechnij się, Sam wiesz za co, Przepychota dla Ciebie czy Owocaśnego dnia! Żelki Haribo można także wręczyć jako Miśki na szczęście lub z przekazem Weź jednego do ściskania! Wśród dedykacji znajdziemy także przekaz: Z okazji braku okazji, bo dzięki HARIBO można dzielić się radością każdego dnia! Nie trzeba szukać specjalnego pretekstu, by obdarować bliską osobę.

HARIBO to smak radości zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dlatego warto pamiętać o unikalnych opakowaniach z dedykacjami podczas zbliżających się Walentynek czy Dnia Kobiet.

Kultowe Misie 

Złote Misie to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Te różnokolorowe żelki w 6 smakach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Złote Misie HARIBO od lat postrzegane są jako synonim żelek. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dedykacje na opakowaniach Złotych Misiów HARIBO stanowią wyróżnik marki na rynku, zachęcając do wyboru produktu. Żelki są bowiem doskonałym pomysłem na drobny prezent. Unikalna dedykacja na opakowaniu zachęca do dzielenia się Złotymi Misiami HARIBO, sprawiając, że stają się miłym upominkiem niezależnie od okazji.

 

Żelki Złote Misie HARIBO z unikalnymi dedykacjami dostępne są od stycznia 2020 roku w opakowaniach 100 g i 200 g.

Sugerowana cena detaliczna:

Złote Misie HARIBO 100 g – 2,99 zł

Złote Misie HARIBO 200 g – 4,99 zł

(*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych).

 

 

O HARIBO:

Firma HARIBO założona została przez Hansa Riegla w 1920 r. w Bonn.  Nazwa marki to skrót od imienia i nazwiska założyciela HAns RIegel oraz nazwy miejscowości BOnn. Od 1992 roku produkty HARIBO dostępne są w Polsce. Mocno owocowe żelki, delikatne pianki oraz kolorowe rozpuszczalne gumy do żucia MAOAM bardzo szybko zyskały popularność wśród dzieci i… dorosłych. Najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są „ZŁOTE MISIE” – różnokolorowe żelki w 6 smakach. Więcej na www.haribo.pl

 

Zapraszamy do udziału w konkursie walentynkowym naszego Portalu, w którym można wygrać aż pięć zestawów żelków Haribo.

Co należy zrobić, aby je zdobyć? Odpowiedz na pytanie w zakładce KONKURS DNIA.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.11.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4213 4.5107
USD 0.00% 3.9037 3.9825
GBP 0.00% 4.9412 5.0410
CHF 0.00% 4.1603 4.2443
Dodaj nowe ogoszenie