20.11.2020

Starcie na szczycie – Wigry vs GKS Katowice!

Zdaniem bukmachera PZBuk Wigry Suwałki, obok Chojniczanki miały być głównym kandydatem do awansu z 2. Ligi podczas obecnego sezonu.

Podopieczni Dawida Szulczka bardzo dobrze rozpoczęli kampanię 2020/2021 i starają się potwierdzić te przewidywania. Już w niedzielę w Suwałkach odbędzie się prawdziwy hit 2. Ligi, czyli potyczka Wigier z GKS-em Katowice!

Pojedynek na szczycie!

Wigry Suwałki to aktualnie druga drużyna ligowej tabeli, natomiast GKS Katowice depcze im po piętach i plasuje się na trzeciej pozycji. Niedzielne spotkanie tych drużyn z punktu widzenia bukmachera, a także kibica zapowiada się doskonale!

Przewagą Wigier może być fakt, że GKS Katowice w środku tygodnia rozegrał zaległe spotkanie we Wrocławiu. Przy starciu tak wyrównanych drużyn – może być to aspekt decydujący. Podobnie, jak długa podróż z Katowic do Suwałk, która czeka gości.

Bukmacher PZBuk w tej rywalizacji faworyzuje gospodarzy, co nie może nikogo dziwić. Wigry od początku sezonu na swoim boisku wywalczyły 13 z 18 możliwych punktów. Drużyna prowadzona przez Dawida Szulczka doznała tylko jednej porażki domowej od startu sezonu. Co ciekawe, akurat w przypadku tego zespołu jeszcze lepiej wyglądają statystyki wyjazdowe, w których Wigry są najlepsze w lidze.

GKS Katowice ma swoje problemy w obecnej kampanii, szczególnie w meczach poza domem. Na własnym stadionie są niepokonani, natomiast w delegacjach zaliczyli już dwie porażki od startu rozgrywek.

Bukmacher – najlepsze propozycje!

Na podstawie analizy ostatnich rywalizacji pomiędzy tymi drużynami ciężko o jakikolwiek schemat. Z sześciu poprzednich rywalizacji cztery razy górą wyszły Wigry, a dwukrotnie triumfował GKS Katowice.

To, co rzuca się w oczy z typerskiego punktu widzenia, to fakt, że od 2013 roku, kiedy rywalizują ze sobą te zespoły – tylko raz padł wynik +2,5 gola. Wszystkie z pozostałych rywalizacji, a było ich aż 11 – zakończyły się underowym rezultatem -2,5 bramki. To może być cenna wskazówka dla Ciebie, jeśli planujesz obstawiać ten pojedynek z oferty bukmachera PZBuk.

Dodatkowo spotkania na szczycie zawsze generują większe bezpieczeństwo taktyczne i uwagę w drużynach. W ofercie bukmachera PZBuk znajdziesz również dostępne propozycje na żółte kartki, które w tej rywalizacji mogą być dobrym wyborem.

Z ostatnich czterech pojedynków tych drużyn w Suwałkach za każdym razem zmieniał się zwycięzca. W 2015 roku wygrali goście, rok później Wigry. W 2018 roku znowu triumf GKS’u, a w 2019 roku zwyciężyła ekipa gospodarzy. Czy tym razem kolejne zwycięstwo odniesie ekipa ze Śląska?

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

(materiał partnera)udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Lech II Poznań


Wigry Suwałki

28.11.2020
13:00

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.27.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4282 4.5176
USD 0.00% 3.7429 3.8185
GBP 0.00% 4.9482 5.0482
CHF 0.00% 4.1007 4.1835
27.11.2020

Zatrudnię

Dodaj nowe ogoszenie