18.10.2021

Środa Seniora. Spektakl W hołdzie św. Janowi Pawłowi II

data wydarzenia: 27.10.2021

Seniorzy – studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Suwałkach zapraszają na uroczysty spektakl pod hasłem „Orędownik Miłości i Pokoju”, w hołdzie Papieżowi św. Janowi Pawłowi II. Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się połączone siły trzech grup artystycznych: Grupa Teatralna Uniwersalni, Zespół Wokalny Złota Jesień i Zespół Taneczny Srebrne Pierwiosnki.

Seniorzy – studenci  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Suwałkach zapraszają na uroczysty spektakl pod hasłem „Orędownik Miłości i Pokoju”, w hołdzie Papieżowi św. Janowi  Pawłowi II. Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się połączone siły trzech grup artystycznych: Grupa Teatralna UNIWERSALNI, Zespół Wokalny ZŁOTA JESIEŃ  i  Zespół Taneczny SREBRNE PIERWIOSNKI.

Występ ma być hołdem za wielki pontyfikat  św. Jana Pawła II oraz ma uczcić obchodzoną w 2020 roku 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Suwalscy seniorzy zaprezentują wyjątkowy,  pełen refleksji i wzruszeń poetycki spektakl muzyczno-taneczny. W podniosłym nastroju wyruszymy na duchową pielgrzymkę śladami Papieża Polaka, będziemy wspominać Jego długą i trudną drogę do świętości. 

W programie: pieśni patriotyczno-religijne, suita tańców suwalskich, opowieść o niezwykłym, ziemskim życiu i posłannictwie św. Jana Pawła II.

Projekt współfinansowany jest przez Urząd Miasta w Suwałkach.

Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.05.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5487 4.6405
USD 0.00% 4.0122 4.0932
GBP 0.00% 5.3422 5.4502
CHF 0.00% 4.3655 4.4537
05.12.2021

Szukam pracy!!!

Dodaj nowe ogoszenie