14.09.2020

Janówka. 14-latek uciekał BMW przed policją

Kierowca BMW nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po kilku kilometrach, kierowca zatrzymał samochód i próbował schować się w budynku. Okazało się, że tym kierowcą był 14-latek. Teraz losem nastolatka zajmie się sąd rodzinny.

W sobotę godzinę przed północą w okolicach Janówki policjanci z  „drogówki” postanowili zatrzymać do kontroli BMW. Kierowca zlekceważył sygnały dźwiękowe oraz świetlne, przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg za uciekinierem.

- Po kilku kilometrach ucieczki, kierowca wjechał na jedną z posesji w Janówce. Tam porzucił samochód i ucieczkę kontynuował pieszo, jednak po chwili został zatrzymany przez ścigających go policjantów.  Okazało się, że za kierownicą BMW siedział 14-latek. Jak tłumaczył mundurowym, uciekał, bo chciał uniknąć odpowiedzialności za prowadzenie pojazdu. Funkcjonariusze ustalili, że auto należało do ojca jego kolegi. Teraz policjanci ustalają, jak nastolatek wszedł w posiadanie kluczyków do pojazdu. Sprawą samego nastoletniego kierowcy zajmie się sąd rodzinny - informuje Policja.

udostępnij na fabebook
14.09.2020, 14:44:41

Toja

A ja wiem kto to był

15.09.2020, 16:59:15

Toja2

Kto

Skomentuj:
nick*
komentarz*