Zapraszamy na relację na żywo


MKS Ślepsk Malow Suwałki


Cerrad Enea Czarni Radom

28.10.2020
17:30

13.05.2013

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Suwałk, podejrzanych o dokonanie kradzieży w sklepach na terenie miasta. Skradzione mienie o wartości ponad 800 złotych zostanie zwrócone właścicielom. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do kradzieży. Za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.


W miniony piątek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o dwóch mężczyznach siedzących na dworcu PKS w Augustowie. Ze zgłoszenia wynikało, że mogą mieć oni związek z kradzieżami dokonanymi w sklepach na terenie miasta. Chwilę później na miejscu byli już policjanci, którzy zatrzymali podejrzanych. Funkcjonariusze ustalili że są to dwaj mieszkańcy Suwałk w wieku 19 i 28 lat.

Dwaj suwalczanie mieli przy sobie reklamówki z artykułami spożywczymi, przemysłowymi oraz odzieżą o łącznej wartości przekraczającej 800 złotych. W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili, że zatrzymani dokonali kradzieży towaru w sześciu sklepach na terenie Augustowa.

 

Mężczyźni trafili do policyjnej izby zatrzymań. W sobotę usłyszeli zarzuty kradzieży, do których się przyznali. Skradziony towar zostanie zwrócony właścicielom, a 19 i 28-latek za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*