Zapraszamy na relację na żywo


Wigry Suwałki


Legia Warszawa

22.09.2021
17:30

28.07.2021

W niedzielę w Suwałkach wystąpi Swiernalis

W najbliższą niedzielę na bulwarach przy Starej Łaźni odbędzie się długo oczekiwany koncert - SWIERNALIS otworzy cykl letnich koncertów. Artysta urodzony w Suwałkach przyjedzie, aby wystąpić ze swoim doskonałym zespołem i zabrać publiczność w nieznane dotąd kierunki.

Swiernalis, to suwalczanin, który jest zarówno świetnym tekściarzem, całkiem dobrym multiinstrumentalistą i nieprzeciętnym wokalistą. Urzeka na scenie abstrakcyjnym poczuciem humoru, energią i dużą dozą autoironii.

Na co dzień związany z prestiżową wytwórnią KAYAX tworzy muzykę z pogranicza rocka i alternatywy a na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Sarsa,Michał Szpak czy Piotr Rogucki. W jego utworach można dostrzec mrok i pazur, a także zafascynowanie pulsującą elektroniką godną smutnego disco. Ma świetny skład muzyczny, który tworzą niezwykłe osobowości Adama Fordona (perkusja), Szymona Siwierskiego (instrumenty klawiszowe i klarnet), Adama Świerczyńskiego (gitara basowa) i Kacpra Budziszewskiego (gitara elektryczna).

Debiutował w 2016 roku płytą "Drauma" a wrzesień 2020 przyniósł jego drugi krążek. "Psychiczny Fitness" zaskakuje odejściem od melancholii w stronę niespokojnej elektroniki i otwiera nowe horyzonty, w których Swiernalis czuje się świetnie. Album, które zwiastowały takie single jak 'Blizny'. czy 'Ogrodnik' pokazuje ciekawy obraz ewolucji artysty. 

Album Psychiczny Fitness w serwisach streamingowych: https://kayaxmusic.lnk.to/PsychicznyFitness

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*