17.09.2020

Związany z Raczkami Paweł Kopiczko ma szansę na wydanie debiutanckiej płyty

Związany z Raczkami, na stałe mieszkający w Olecku Paweł Kopiczko ma szansę na wydanie debiutanckiej płyty.

Suwalczanom Kopiczko dał się poznać w 2013 roku, podczas organizowanego przez nasz portal wspólnie z Centrum Handlowo-Rozrywkowym Plaza plebiscytu „Muzyczna Gwiazda Suwałk”. W 2014 roku wziął udział w cieszącym się olbrzymią popularnością Polsatowskim show Must Be The Music. Choć nie dostał się do finału, na jury i widzach zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Swój czas dzielił wówczas między muzykę i studia na Uniwersytecie w Toruniu. Obronił pracę licencjacką z politologii. Potem studiował dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Kilka lat temu prezentowaliśmy piosenkę „Zostaw mnie”, do której Kopiczko sam napisał słowa i muzykę.

- Pomysł na ten utwór rodził się w mojej głowie już od dawna, ale tak naprawdę całą aranżację i zebranie tych dźwięków w jedną, muzyczną całość zawdzięczam Dawidowi Kwaśniewskiemu. On także wraz z Mateuszem Hrynkiewiczem pomogli mi bardzo od strony realizatorskiej – mówił wówczas wokalista.

Teraz marzy o własnej płycie:

Kochani!!! Przede mną bardzo ciekawy projekt i wyjątkowa chwila w postaci możliwości wydania własnej, solowej i debiutanckiej płyty. Będzie ona utrzymana w klimacie popowym, a zarazem subtelnym, stonowanym i balladowym. To swoista podróż przez wszelkie pokłady serca i duszy człowieka. Jest to płyta, o której wydaniu bardzo mocno marzę i chciałbym te malutkie marzenie spełnić, gdyż nie potrzeba naprawdę wiele. Wystarczy malutkie wsparcie, o które z całego serducha proszę. Na pewno odwdzięczę się piękną płytą, której będzie można słuchać bez końca w każdym miejscu na Ziemi. Z góry dziękuję za wsparcie i proszę o pomoc. :)

Swoją cegiełkę do powstania wydawnictwa można dołożyć pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*