13.02.2013

I Podlasko-Warmińsko-Mazurskie Forum Sportu

13 kwietnia 2013 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku odbędzie się I Podlasko-Warmińsko-Mazurskie Forum Sportu, podczas którego odbędzie się szereg prelekcji, dzięki którym uzyskają Państwo bądź ugruntują swoją wiedzę w zakresie managementu i marketingu sportowego.

 

 

I Podlasko-Warmińsko-Mazurskie Forum Sportu to pionierskie, branżowe spotkanie w kuluarach w północno-wschodniej Polsce, które może stać się okazją do poznania ciekawych ludzi związanych ze sportem w naszym regionie, pozwoli nawiązać biznesowe i prywatne kontakty, zachęci do dyskusji na temat stanu oraz rozwoju sportu w najbliższym nam otoczeniu.

 

Forum skierowane jest do przedstawicieli klubów i związków sportowych – działaczy oraz trenerów, czynnych lub byłych sportowców, menedżerów sportu, przedstawicieli samorządów, firm, które prowadzą bądź zamierzają prowadzić strategię marketingową poprzez sport, a także do osób postronnych, które są zainteresowane tematami managementu i marketingu sportowego.

Swój udział, jako prelegenci potwierdzili m.in. poseł na Sejm RP, wybitny reprezentant Polski w piłce siatkowej – p. Paweł Papke, były kolarz, zwycięzca Tour de Pologne – p. Cezary Zamana, prezydent miasta Ełk – p. Tomasz Andrukiewicz oraz wielu innych.


Prezentacjom towarzyszyć będą przerwy kawowe oraz catering w formie stołu szwedzkiego. Wszyscy uczestnicy otrzymają imienne identyfikatory, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa w Forum.  

 

Rejestracja uczestników rozpoczyna się 13 lutego 2013 r. Tylko do 8 marca koszt uczestnictwa jest w promocyjnej cenie. Więcej informacji na www.fs.forfame.pl .


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*