29.03.2024
20:30

11.10.2020

Kickboxing. Miłosz Hruświcki z Panzera Suwałki mistrzem Polski

Od piątku do niedzieli, 9-11 października w Ełku przeprowadzone zostały Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule K1 juniorów oraz seniorów.

Złoty medal i mistrzostwo Polski w kategorii do 75 kg juniorów w K1 wywalczył reprezentant klubu Panzer Suwałki Miłosz Hruświcki.

- To najważniejsze zawody kickboxingu w naszym kraju i jeden z największych sukcesów naszego klubu - ocenia Dominik Szczodruch, trener Panzera Suwałki.

W mistrzostwach, które pierwotnie miały odbyć się w marcu, ale zostały przełozone z powodu pandemii koronawirusa, uczestniczył kolejny suwalczanin, Szymon Dembowski w kategorii do 67 kg seniorów, który zajął 5 miejsce.

Klub Panzer Augustów reprezentowali Piotr Jasnoch w kat. do 71 kg oraz Mariusz Lewoń do 91 kg, którzy zakończyli udział w zawodach w walkach ćwierćfinałowych.

Źródło: Panzer Suwałki