04.03.2020

Narciarstwo alpejskie. Olga Rosińska 3. w Weekend Racing i 1. w Mistrzostwach Polski Family Cup

Olga Rosińska i Wojciech Rosiński, narciarze Suwałki Ski Team z sukcesami startowali w minioną sobotę i niedzielę w zawodach Weekend Racing, zaliczanych do Mistrzostw Polski Amatorów PZN i w Amatorskich Mistrzostwach Polski Family Cup.

W slalomie gigancie zawodów Weekend Racing, przeprowadzonych na doskonale przygotowanej trasie FIS w Jaworzynie Krynickiej na start stawiło się 152 zawodników.  W kategorii kobiet Olga Rosińska wywalczyła 3. miejsce, co jest ogromnym sukcesem w tak prestiżowej imprezie

Następnego dnia narciarze Suwałki Ski Team, którzy tej zimy u siebie nie widzieli śniegu,   przenieśli się na stok Słotwiny Krynica. Tam rywalizowali  w slalomie gigancie w XXV Mistrzostwach Polski Family Cup, w których wzięło udział 120 narciarzy. Olga Rosińska  wywalczyła złoty medal,  a Wojciech Rosiński zdobył wicemistrzostwo Polski Family Cup.

Żrodło: Suwałki Ski Team