30.07.2022

Narciarstwo wodne. Maja Żuk z UKS Na-Wa Szelment wicemistrzynią Polski

Zakończyły się Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym za Motorówką. Rywalizacja najlepszych zawodników z całego kraju miała miejsce w Augustowie nad jeziorem Białe.

Do walki o medale przystąpili także zawodnicy UKS Na-Wa: Mariusz Krzywicki, startujący w kat.+35 mężczyzn oraz Maja Mikulska i Maja Żuk rywalizujące w kat. U-14 dziewcząt. Do ścisłego finału zakwalifikowała się cała trójka zawodników Na-Wy.

Adrenalina, skupienie i mega emocje, tak w skrócie można opisać walkę finałową podopiecznych UKS Na-Wa. Maja Żuk została wicemistrzynią Polski U-14, wpisując się do historii jako pierwsza młodzieżowa zawodniczka, która wywalczyła medal dla swojego Klubu.

Maja Mikulska uplasowała się tuż za podium, zajmując 4. lokatę, natomiast Mariusz Krzywicki zakończył start finałowy na 5. pozycji.

Zapraszamy do Restauracji Karmel w Augustowie na Ceremonię medalową, która odbędzie się w niedzielę, 31 lipca o godzinie 10.00.

Źródło: UKS Na-wa Szelment