Zapraszamy na relację na żywo


MKS Ślepsk Malow Suwałki


Cerrad Enea Czarni Radom

28.10.2020
17:30

27.09.2020

Okręgowa piłka. Biją naszych

To był czarny weekend dla naszych drużyn występujących na boiskach klas okręgowych. W IV lidze na własnych boiskach Sparta musiała uznać Wissy Szczuczyn, a Wigry II Suwałki - Warmii Grajewo.

W okręgówce na wyjeździe Pomorzanka uległa, ale po walce, liderowi Puszczy Hajnówka. W A  klasie Grab Janówka nie wykorzystał atutu własnego boiska i przegrał z Wissą II Szczuczyn. Pauzowała Polonia Raczki.  Może za tydzień będzie lepiej?

IV liga

Zaległy mecz z 1. kolejki – 23.09.

Sokół 1946 Sokółka - Warmia Grajewo  3 : 1

 

Wyniki 10. kolejki,

Sobota,  26.09.

Dąb Dąbrowa Białostocka - Orzeł Kolno  0 : 5      

Wigry II Suwałki - Warmia Grajewo  0 : 3

Sparta Augustów - Wissa Szczuczyn  0 : 2 (0:1)

Gole: Karol Buzun 23, Damian Toczydłowski 88

MKS Mielnik   - Cresovia Siemiatycze  2 : 1

Tur Bielsk Podlaski - Sokół 1946 Sokółka  4 : 0

Hetman Białystok - KS Michałowo 0 : 2

ŁKS 1926 Łomża - Promień Mońki  3 : 3

Niedziela, 27.09.

Sparta 1951 Szepietowo - MOSP Białystok  2 :1

Pauzowała: Krypnianka Krypno

 

Tabela: 

 

    1.

  Tur Bielsk Podlaski

    9

  27

  42:4

    2.

  Wissa Szczuczyn

  10

  25

  30:9

    3.

  KS Michałowo

    9

  21

  27:13

    4.

  Promień Mońki

  10

  20

  33:14

    5.

  Warmia Grajewo

    9

  17

  16:9

    6.

  ŁKS 1926 Łomża

    9

  16

  19:12

    7.

  Hetman Białystok

    9

  16

  23:19

    8.

  Krypnianka Krypno

    9

  15

  19:20

    9.

  Sokół 1946 Sokółka

  10

  13

  18:24

  10.

  MKS Mielnik

  10

  12

  12:25

  11.

  Cresovia Siemiatycze

    9

  10

  18:23

  12.

  Orzeł Kolno

  10

  10 

  20:26

  13.

  Wigry II Suwałki

  10

    7

  13:33

  14.

  MOSP Białystok

    9

    7

  13:15

  15.

  Dąb Dąbrowa B-stocka

    9

    6

    7:32

  16.

  Sparta 1951 Szepietowo

    9

    6

  11:22

  17.

  Sparta Augustów

    9

    6

    9:30

 

Zestaw par 11. kolejki, 3-4.10.

Sobota, 3.10.

Orzeł Kolno - ŁKS 1926 Łomża  12:00    

MOSP Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka  15:00

Warmia Grajewo - MKS Mielnik  15:00 

Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski  16:00 

Niedziela, 4.10.

Cresovia Siemiatycze - Sparta 1951 Szepietowo  14:00

KS Michałowo - Wigry II Suwałki 15:30

Sokół 1946 Sokółka - Sparta Augustów  16:00    

Krypnianka Krypno - Hetman Białystok  16:00

pauzuje: Wissa Szczuczyn

 

Klasa okręgowa:

Wyniki 10. kolejki,

Sobota, 26.09.

Rudnia Zabłudów - Piast Białystok  1 : 2

Hetman Tykocin - KS Śniadowo  3: 2

Niedziela, 27.09.

Tur II Bielsk Podlaski - KS Grabówka  0 : 3

Kora Korycin - Narew Choroszcz  4 : 0

Bocian Boćki  - Korona Dobrzyniewo Duże  1 : 3    

Puszcza Hajnówka - Pomorzanka Sejny  3 : 2    

Orlęta Czyżew - Jasion Jasionówka  9 : 0

Unia Ciechanowiec - Magnat Juchnowiec Kościelny  2 : 3 

Czarni Czarna Białostocka - UM Krynki  0 : 0

Tabela:

    1.

  Puszcza Hajnówka

    9

  27

  46:4

    2.

  KS Grabówka

    9

  27

  35:4

    3.

  Czarni Czarna Białostocka

  10

  21

  23:5

    4.

  Rudnia Zabłudów

  10

  17

  17:12

    5.

  Pomorzanka Sejny

    9

  17

  24:9

    6.

  Orlęta Czyżew

    9

  16

  18:13

    7.

  Piast Białystok

    9

  15  

  24:17

    8.

  KS Śniadowo

  10

  15

  22:17

    9.

  UM Krynki

  10

  14

  15:14

  10.

  Hetman Tykocin

  10

  13

  23:20

  11.

  Bocian Boćki    

  10

  12

  16:25

  12.

  Narew Choroszcz

    9

  12

  14:26

  13.

  Magnat Juchnowiec Kościelny

    9

  11 

  10:19

  14.

  Korona Dobrzyniewo Duże

  10

    9

  13:25

  15.

  Unia Ciechanowiec

    9

    9

    8:22

  16.

  Tur II Bielsk Podlaski

    9

    6

    7:23

  17.

  Kora Korycin

    8

    4

    9:29

  18.

  Jasion Jasionówka

    9

    0

    4:44

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 11. kolejki,

Sobota, 3.10.

Pomorzanka Sejny - Bocian Boćki 15:00

Magnat Juchnowiec Kościelny - Kora Korycin  16:00

Narew Choroszcz - Jasion Jasionówka  17:00

Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 18:30

Niedziela, 4.10.

Orlęta Czyżew - Rudnia Zabłudów  14:00

UM Krynki - Unia Ciechanowiec  14:00

Korona Dobrzyniewo Duże - Tur II Bielsk Podlaski  14:00           

KS Śniadowo - Czarni Czarna Białostocka  15:00

KS Grabówka - Hetman Tykocin  15:45      

Zaległy mecz 8. kolejki

Kora Korycin  - Piast Białystok  15.11. g. 13:00

A KLASA GR. II

Wyniki 6. kolejki:

Grab Janówka - Wissa II Szczuczyn  2 : 3

GKS Stawiski - Pasja Kleosin  6 : 0  

Włókniarz Białystok - Pogranicze Kuźnica Białostocka  2 : 1

Supraślanka Supraśl - Sudovia Szudziałowo  2 : 0

Biebrza Goniądz - Kos 1984 Rutki   3 : 1

KS II Wasilków - Jastrząb Knyszyn  0 : 1  

pauzowała - Polonia Raczki

Tabela: 

  1.

GKS Stawiski

 5

15

19:1

  2.

Jastrząb Knyszyn

 6

11

11:7

  3.

Wissa II Szczuczyn

 6

10

16:19

  4.

Polonia Raczki

 5

10

17:4

  5.

Biebrza Goniądz

 5

10

16:7

  6.

Kos 1984 Rutki

 6

  9

22:16

  7.

Pasja Kleosin

 6

  8

12:14

  8.

KS II Wasilków

 6

  7

  5:11

  9.

Grab Janówka

 6

  6

  8:16

10.

Sudovia Szudziałowo

 5

  6

  7:12

11.

Włókniarz Białystok

 5

  4

  6:16

12.

Supraślanka Supraśl

 4

  4

  5:13

13.

Pogranicze Kuźnica B-cka

 6

  3

  7:5

 

Zestaw par 7. kolejki,

Sobota, 3. 10

Polonia Raczki - Supraślanka Supraśl  14:00

Wissa II Szczuczyn - GKS Stawiski 15:00

Niedziela, 4.10.

Sudovia Szudziałowo - Biebrza Goniądz  14:00      

Pasja Kleosin - Włókniarz Białystok   16:00

KS II Wasilków - Grab Janówka ???      

Kos 1984 Rutki - Jastrząb Knyszyn – przełożony na 11.10. g. 14:00

pauzuje: Pogranicze Kuźnica Białostocka  

tm, fot. archiwum suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*