24.09.2020

Ślepsk Malow Suwałki czeka na wyniki testów na koronawirusa. Nerwowe dni i godziny

W miniony weekend podwyższoną temperaturę miał trener Andrzej Kowal, na ból gardła i grypopodobne objawy narzekało też czterech siatkarzy. Wyniki badań tej piątki mają być znane dzisiaj tuż po południu.

Andrzej Kowal odizolował się, nie uczestniczył już w poniedziałkowym spotkaniu ekipy Ślepska Malowu z marszałkiem województwa i prezydentem Suwałk. O kłopotach zdrowotnych trenera i jego badaniu informował podczas konferencji prezes Wojciech Winnik.  

W środę klub nie rozpoczął zaplanowanej na godz. 16.00  elektronicznej sprzedaży biletów na niedzielny mecz z Cerradem Czarni Radom. Poinformował o jej przełożeniu.

- Czekamy na wyniki badań trenera i czterech zawodników, a dzisiaj, profilaktycznie, badaniom  zostaną poddani wszyscy pozostali siatkarze, członkowie sztabu szkoleniowego i pracownicy klubu – mówi Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malowu. – Wyniki opracowane w laboratorium w Białymstoku mają być znane w ciągu 24-72 godzin.

Zgodnie z przyjętymi przez Polską Ligę Siatkówki zasadami, mecz PlusLigi powinien zostać rozegrany, jeżeli w danej drużynie do gry zdolnych jest 8 zawodników, w tym rozgrywający. Mecz z Czarnymi Radom zaplanowany jest na niedzielę, 27 września o godz. 14.45.

WD

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*