02.09.2020

Suwalczanin Daniel Myszkowski trzeci raz został Mistrzem Polski w Kulturystyce i Fitness! [zdjęcia]

Pobił kolejny rekord. Na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness 2020, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach, suwalczanin Daniel Myszkowski znowu okazał się bezkonkurencyjny.

W kategorii Fitness plażowe mężczyzn do 170 cm już trzeci raz z rzędu 34-latek nie miał sobie równych. Pokonał trzech innych zawodników - z Bydgoszczy, Warszawy i Krakowa. Myszkowski trenuje w UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski. Jego klub zajął również pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulujemy!

W sumie w Mistrzostwach, które są najważniejszą imprezą kulturystyczną w kraju, w tym roku w 21 kategoriach wystartowało 136 zawodników z osiemnastu klubów.