24.09.2015

Tenis ziemny. Bio-Profil & SPA tenis cup...

W niedzielę na kortach OSiR przy ul. Wojska Polskiego 17 rozegrany zostanie turniej tenisowy dla pań. Sponsorem głównym jest Salon Piękności Bio-profil & Spa. Początek zmagań o godz. 9.00, zapisy u sędziego głównego Roberta Usarka telefonicznie pod numerem 509 094 653 lub na kortach w niedzielę od godz. 8.30. Wpisowe 20 zł.

Turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym, każda z Pań będzie miała zagwarantowane rozegranie przynajmniej dwóch meczów. Organizatorzy spodziewają się na kortach przynajmniej kilkunastu pań, nie tylko z Suwałk, ale też z Sejn, Giżycka, Ełku. Kryterium wieku  nie obowiązuje.

Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia korty, sponsor Salon Piękności Bio-Profil & SPA  funduje puchary oraz karnety na wyjątkowe zabiegi w salonie z odnowy biologicznej. Sędzią głównym zawodów i osobą odpowiedzialną za sprawny przebieg turnieju będzie czołowy tenisista i trener w Suwałkach Robert Usarek.

To pierwszy tak duży turniej tenisowy dla Pań w Suwałkach.  W tym roku rozgrywano już turnieje dla panów, młodzieży oraz deblowe: Recman Cup i Grand Prix w kategorii Open Panów, Grand Prix w kategorii debel oraz Juniors Tennis Cup oraz Oil Transfer Development.udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*