29.08.2013

UKS Orły z nowym prezesem

 Prezesem UKS Orły Suwałki od 23.08. jest Marcin Wasilewski, który przejął tę funkcję po Andrzeju Kaszkielu. Na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym UKS Orły w skład zarządu wybrano też Marcina Orzechowskiego (został sekretarzem) i Sebastiana Kwaśniaka (skarbnik). Uczestnicy zebrania zatwierdzili sprawozdanie z działalności klubu w latach 2011- 2013 złożone przez ustępujący zarząd.

 

Nowym władzom UKS Orły gratulujemy i życzmy powodzenia w działaniach na rzecz rozwoju klubu i sportu w mieście.

Pierwszą decyzją nowych władz klubu utożsamianego dotychczas jedynie z sekcją unihokeja jest powołanie od nowego roku szkolnego sekcji piłki siatkowej kobiet.

 

"Pragniemy serdecznie podziękować ustępującemu Zarządowi za wkład włożony w rozwój klubu przez ostatnie lata działalności. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się byłemu Prezesowi UKS „Orły” Suwałki, Andrzejowi Kaszkielowi, który swoją funkcję piastował przez ostatnich 10 lat. To głównie dzięki jego pracy i zaangażowaniu unihokej stał się dyscypliną rozpoznawalną w Suwałkach, a klub przez niego prowadzony mógł święcić sukcesy w trakcie swojej działalności" - czytamy w oświadczeniu nowych władz UKS Orły przesłanym naszemu portalowi.

Więcej informacji już niebawem na www.orly.suwalki.com.pl.


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*