29.03.2024
20:30

03.03.2013

Unihokej. Pierwsza wygrana Orłów w play-off

W pierwszym meczu półfinałowym play-off (systemem do dwóch zwycięstw) I ligi unihokeja suwalskie Orły pokonały 11:9 (3:2, 4:3, 4:4) ULKS Józefina. Rewanż w niedzielę o godz. 12.00 w hali I LO w Suwałkach.

Sobotni mecz nie stał wprawdzie na najwyższym poziomie, ale dostarczył kibicom mnóstwo emocji.  Suwalczanie rozpoczęli od mocnego uderzenia już w 1 minucie, kiedy rzut karny pewnie wykorzystał Daniel Osiński. Goście wyrównali już po minucie. I taka wymiana ciosów trwała do końca meczu. Na gola Orłów tym samym odpowiadała Józefina. W połowie trzeciej tercji suwalczanom udało się odskoczyć rywalom na trzy gole (9:6) i chociaż zawodnicy Józefiny dwoili się i troili zdołali tylko zmniejszyć stratę do dwóch goli.

UKS Orły Suwałki - ULKS Józefina 11:9 (3:2, 4:3, 4:4)

Orły: Szymański (Mieczkowski; Filipow) - Marcinkiewicz 3, Sz. Osiński 1, Zdancewicz, Dubin, Dziatkowski 1, D. Osiński 3, Kaszkiel 3, Kwaśniak, Zajkowski

Kary: Orły - 8 minut, Józefina - 2