Zapraszamy na relację na żywo


Lech II Poznań


Wigry Suwałki

28.11.2020
13:00

27.09.2020

Wigry Suwałki do środowego meczu z KKS 1925 Kalisz przystąpią z pozycji wicelidera

Po wygranej 2:0 ze Śląskiem II Wrocław suwalskie Wigry w piątek awansowały z 4. lokaty na pozycję lidera, a po zakończeniu następnych meczów 5. kolejki zajmują 2. miejsce.

Biało-Niebiescy wyprzedzili Bytovię Bytów, która u siebie nieoczekiwanie uległa Skrze Częstochowa oraz Stal Rzeszów, która podzieliła się punktami z Olimpią Elbląg.

Liderem pozostała Chojniczanka Chojnice, inny spadkowicz, jedyna niepokonana dotąd w stawce drużyna. 

Szósta kolejka rozpocznie się już we wtorek, a Wigry zagrają swój mecz na wyjeździe w środę z KKS 1925 Kalisz, który w miniony weekend pauzował. 

W Kaliszu podopieczni trenera Dawida Szulczka będą mogli dać z siebie dosłownie wszystko, bowiem to oni będą odpoczywać w najbliższy weekend.

WD

Fot. Miłosz Kozakiewicz



 

Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław 2 : 0 (1:0)

Gole: Kacper Wełniak 45, 72

Wigry: Hieronim Zoch - Michał Ozga, Martin Dobrotka, Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz (46. Łukasz Bogusławski), Daniel Liszka - Denis Gojko (89. Bartosz Gużewski), Patryk Czułowski, Bartłomiej Babiarz (75. Paweł Gierach), Cezary Sauczek (12. Kacper Wełniak) - Kamil Adamek (89. Jakub Świątek).

Śląsk II: Paweł Budzyński - Patryk Caliński, Konrad Poprawa, Paweł Kucharczyk, Mateusz Maćkowiak (73. Olivier Wypart), Bartosz Boruń (80. Patryk Szymański), Semir Idris Ahmed, Mateusz Młynarczyk, Adrian Łyszczarz (7. Miłosz Tysiak), Marcel Zylla, Szymon Krocz (80. Filip Michalski).

Żółta kartka: Adrian Karankiewicz (Wigry)

Czerwona kartka: Paweł Budzyński (5. minuta, Śląsk II, za faul taktyczny).

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

 

Pozostałe wyniki i pary 5. kolejki:

Piątek, 25.09.

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 0 : 0

Żółte kartki: Radosław Sylwestrzak, Krystian Pieczara – Janusz Surdykowski, Michał Kiełtyka, Bartosz Przybysz

 

Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 2 : 2 (1:0)

Gole: Krzysztof Świątek 9, Mateusz Zając 90 - Piotr Janczukowicz 48, Omid Popalzay 75

Żółte kartki:  Dawid Linca, Mateusz Ozimek, Miłosz Drąg, Łukasz Kędziora – Adrian Kwiatkowski, Omid Popalzay, Patryk Leszczyński

 

Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1 : 1 (1:1)

Gole: Piotr Ceglarz 22 – Jakub Bąk 39

Żółte kartki: Tomasz Swędrowski, Sławomir Duda – Błażej Radwanek, Marek Masiuda

 

Sobota, 26.09.

Lech II Poznań - Górnik Polkowice 1 : 3 (0:1)

Gole: Hubert Sobol 51 - Eryk Sobków 23, 85 (k), Mateusz Magdziak 90

Żółte kartki: Eryk Kryg – Michał Danilczyk

 

Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 2 : 0 (2:0)

Gole: Mateusz Klichowicz 10, Aleksander Theus 33 (s)

W 86. minucie Dawid Polkowski (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego

Żółte kartki: Jan Mudra, Maciej Kona (Chojniczanka).

Czerwona kartka: Jan Mudra (90. minuta, Chojniczanka, za drugą żółtą).

 

Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 0 : 1 (0:1)

Gol: Kamil Wojtyra 43

Żółte kartki: Piotr Giel, Łukasz Wasiak, Haris Memić, Bąk - Karol Noiszewski, Adam Olejnik.

Czerwone kartki: Haris Memić (90. minuta, Bytovia, za drugą żółtą) - Rafał Brusiło (57. minuta, Skra, za brutalny faul).

 

Sokół Ostróda - Znicz Pruszków 2 : 0 (0:0)

Gole: Rafał Siemaszko 54, Eryk Kobza 71

W 63. minucie Paweł Tarnowski (Znicz) nie wykorzystał rzutu karnego

Żółte kartki: Rafał Siemaszko - Maciej Machalski

 

GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2 : 2 (0:1)

Gole: Arkadiusz Woźniak 51, Marcin Urynowicz 78 - Franciszek Wróblewski 27, Bartosz Brodziński 90 (k)

Żółte kartki: Krystian Sanocki, Michał Kołodziejski - Piotr Pierzchała, Kamil Walków.

Czerwona kartka: Michał Kołodziejski (90. minuta, Katowice, za zagranie piłki ręką).

 

Pauzował: KKS 1925 Kalisz.

 

Tabela:

 

1.

Chojniczanka Chojnice

5

13

11:3

2.

Wigry Suwałki

5

12

9:4

3.

Bytovia Bytów

5

10

8:3

4.

Stal Rzeszów

5

10

6:2

5.

Skra Częstochowa

5

10

5:3

6.

Górnik Polkowice

4

9

10:3

7.

Sokół Ostróda

5

9

8:4

8.

GKS Katowice

4

7

9:6

9.

KKS 1925 Kalisz

4

6

6:3

10.

Motor Lublin

5

6

8:7

11.

Pogoń Siedlce

5

4

7:9

12.

Garbarnia Kraków

4

4

5:8

13.

Znicz Pruszków

5

4

3:8

14.

Hutnik Kraków

5

4

9:15

15.

Błękitni Stargard

5

4

4:10

16.

Olimpia Grudziądz

5

4

4:11

17.

Lech II Poznań

4

3

8:11

18.

Śląsk II Wrocław

4

3

3:7

19.

Olimpia Elbląg

5

2

2:6

 

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN uwzględniła odwołanie Pogoni Siedlce od orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN i zmniejszyła karę odjęcia punktów w tabeli II ligi z sześciu do trzech.

Pogoń została ukarana za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.

Zestaw par 6. kolejki:

Wtorek, 29.09.

Znicz Pruszków - Hutnik Kraków 19:00

Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda 20:30

Środa, 30.09.

Śląsk II Wrocław - Motor Lublin 12:00

Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 15:00

Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 16:00

Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 17:00

KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki 18:00

Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 18:00

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 19:00

Pauzuje: Górnik Polkowice.

Strzelcy:

5 goli - Kamil Adamek (Wigry) Suwałki),

4 gole - Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa),

3 gole - Adrian Błąd (GKS Katowice), Piotr Giel (Bytovia Bytów), Bartłomiej Maćczak (KKS 1925 Kalisz), Dawid Olejarka (Stal Rzeszów), Marcin Urynowicz (GKS Katowice),

2 gole – Mateusz Baszak (Górnik Polkowice), Jakub Bąk (Garbarnia Kraków), Bartosz Brodziński (Pogoń Siedlce), Piotr Ceglarz (Motor Lublin), Denis Gojko (Wigry Suwałki), Piotr Janczukowicz (Olimpia Grudziądz), Mateusz Klichowicz (Chojniczanka Chojnice), Serhij Napołow (Chojniczanka Chojnice), Dawid Polkowski (Błękitni Stargard), Wojciech Reiman (Stal Rzeszów), Oskar Ryk (Błękitni Stargard), Kacper Sezonienko (Bytovia Bytów), Michał Skóraś (Lech II Poznań), Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice), Piotr Stawarczyk (Hutnik Kraków), Tomasz Swędrowski (Motor Lublin), Jan Sýkora (Lech II Poznań), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków), Kacper Wełniak (Wigry Suwałki), Dawid Wolny (Sokół Ostróda), Filip Wójcik (Motor Lublin), Franciszek Wróblewski (Pogoń Siedlce),

1 gol - Przemysław Antoniak (Hutnik Kraków), Krzysztof Bąk (Bytovia Bytów), Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław), Adam Dobosz (Sokół Ostróda), José Embaló (Olimpia Grudziądz), Szymon Emche (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Gajda (Sokół Ostróda), Maciej Górski (Pogoń Siedlce), Abdallah Hafez (Hutnik Kraków), Jakub Karbownik (Lech II Poznań), Eryk Kobza (Sokół Ostróda), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Rafał Król (Motor Lublin), Kamil Kuczak (Garbarnia Kraków), Adrian Łyszczarz (Śląsk II Wrocław), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Mateusz Magdziak (Górnik Polkowice), Mateusz Majewski (KKS 1925 Kalisz), Piotr Marciniec (Pogoń Siedlce), Donatas Nakrošius (Garbarnia Kraków), Piotr Okuniewicz (Sokół Ostróda), Adam Olejnik (Skra Częstochowa), Bartłomiej Olszewski (Pogoń Siedlce), Mateusz Ozimek (Hutnik Kraków), Krystian Pieczara (Stal Rzeszów), Omid Popalzay (Olimpia Grudziądz), Błażej Radwanek (Garbarnia Kraków), Jakub Ryś (Bytovia Bytów), Kamil Sabiłło (KKS 1925 Kalisz), Krystian Sanocki (GKS Katowice), Mathieu Scalet (Śląsk II Wrocław), Rafał Siemaszko (Sokół Ostróda), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Łukasz Szramowski (Lech II Poznań), Daniel Świderski (Motor Lublin), Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Ernest Terpiłowski (Górnik Polkowice), Orest Tkaczuk (Olimpia Elbląg), Robert Tunkiewicz (KKS 1925 Kalisz), Kamil Wenger (Olimpia Elbląg), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Mateusz Zając (Hutnik Kraków), Paweł Zawistowski (Bytovia Bytów), Robert Ziętarski (Chojniczanka Chojnice), Michał Zimmer (Sokół Ostróda).

 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*