03.09.2013

Wkrótce startuje Suwalska Liga Bowlingowa

 Na 30 września została zaplanowana pierwsza kolejka Suwalskiej Ligi Bowlingowej. Będzie to już piąta edycja popularnych w mieście i regionie rozgrywek, w której udział biorą zespoły reprezentujące różne firmy i instytucje oraz drużyny, złożone z rodzin, przyjaciół czy znajomych.

 

Ich rywalizacja, tradycyjnie toczona w poniedziałkowe wieczory w kręgielni centrum rozrywki Fantasty Park, potrwa blisko pół roku.


- Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na płeć i wiek – mówi Łukasz Kardel z Agencji Promocji Sportu Polski Sport, która od początku organizuje rozgrywki Fantasy Park Bowling League. – Proponujemy doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, gwarantujemy dobrą zabawę i wielkie emocje, które przeżywają zarówno uczestnicy, jak i liczni kibice zmagań na torach kręgielni.

Do nadchodzącej edycji rozgrywek będzie mogło przystąpić maksymalnie 25 drużyn. Zapisy ośmioosobowych zespołów (w poszczególnych meczach występuje czterech graczy z danej ekipy) będą przyjmowane do 26 września. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr. tel. 87 562 60 33 lub 600 55 44 31, bądź też na stronie www.biuro@polskisport.pl


Liga, podczas której rywalizują, ale i integrują się ludzie przeróżnych profesji, od początku cieszy się dużym powodzeniem, w jednej z edycji wystąpiły aż 32 drużyny. Rozgrywki zaowocowały powstaniem Suwalskiego Stowarzyszenia Bowlingu i drugoligowego zespołu SKB. Wśród uczestników są zarówno zupełni amatorzy kręgli, jak i zawodnicy, zdobywający laury na ogólnopolskich turniejach.


V Suwalską Ligę Bowlingową uatrakcyjni profesjonalny system scoringowy, błyskawicznie obliczający wyniki i udostępniający statystyki poszczególnych graczy. Na najlepsze drużyny i wyróżniających się zawodników czekać będą puchary i dyplomy oraz nagrody finansowe i rzeczowe.


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*