30.07.2020

Zostań sędzią piłki nożnej! Rusza nabór na kurs

Okres wakacyjny to nie tylko czas wypoczynku, ale także doskonała okazja na zdobycie nowych umiejętności. Możliwości jest wiele, a jedną z nich jest kurs dla sędziów piłki nożnej.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach podjął współpracę z Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej w zakresie organizacji letniej edycji kursu dla kandydatów na piłkarskich arbitrów.

Kurs w wymiarze 30 godzin odbędzie się w pierwszej połowie sierpnia w obiektach suwalskiego OSiR-u, a udział w nim to koszt 250,00 zł.

Uwaga – ważna informacja! Dzięki wsparciu działania środkami Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 10 pierwszych kandydatów spełniających poniższe warunki weźmie udział w szkoleniu bezpłatnie. Oprócz tego otrzymają stroje sędziowskie oraz wyposażenie (gwizdek, kartki, notes etc.).

Kto może wziąć udział w kursie?

Kandydatem może być osoba spełniająca następujące warunki:

- ukończyła 16 lat

- posiada wykształcenie średnie (z maturą) lub kontynuuje naukę w szkole ponadpodstawowej, która kończy się egzaminem dojrzałości

- posiada ogólną znajomość zasad gry w piłkę nożną

- jego stan zdrowia pozwala na podejmowanie wysiłku fizycznego związanego z pełnieniem funkcji sędziego na zawodach piłki nożnej

- nie był karany i posiada nieposzlakowaną opinię.

Co należy zrobić, aby zapisać się na kurs? – szczegóły na stronie www.osir.suwalki.pl

Maja Książek (OSiR Suwałki)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*