Zapraszamy na relację na żywo


MKS Ślepsk Malow Suwałki


Cerrad Enea Czarni Radom

28.10.2020
17:30

14.06.2020

Jeden z przedsiębiorców myślał, że należy się mu 74 tys. Dzięki nam otrzyma 670 tys. zł wsparcia

Tarcze Antykryzysowa, Finansowa, Podlaski Pakiet Gospodarczy, Funduszowy Pakiet Antywirusowy to nowe formy wsparcia przedsiębiorców i pracowników. Pomagamy sięgać po oferowane przez nie środki.

Jeżeli Państwa firmę dosięgnął kryzys wywołany koronawirusem i odnotowaliście spadek obrotów, możecie uzyskać pomoc w ramach: subwencji, dotacji, dofinansowania do wynagrodzeń, zwolnień z należności, pożyczek podlegających całkowitemu umorzeniu, dofinansowania dla samozatrudnionych i innych form pomocy, które nie są powszechnie znane. 

Wiemy, że przedsiębiorcy są zajęci bieżącymi działaniami w firmie, że są fachowcami w swoich branżach i potrzebują merytorycznego wsparcia w ramach tarcz pomocowych. Dlatego wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzyliśmy kompleksową obsługę mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz analizę wszelkich możliwości uzyskania pomocy.

Wsparcie, które oferuje polski rząd jest realną pomocą, za którą można sfinansować bieżące koszty prowadzenia działalności oraz, co istotne, utrzymać stanowiska pracy. Kapitał przedsiębiorstwa to nie tylko majątek, ale również wartościowi pracownicy.

Doradzamy polskim przedsiębiorcom, zwłaszcza z województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Udzielamy kluczowych informacji oraz oceniamy szanse na pozyskanie bezzwrotnej pomocy finansowej lub podlegającej częściowemu zwrotowi.

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

 • Posiadamy 15-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań z Unii Europejskiej i z krajowych źródeł.
 • Mamy doświadczenie w analizie finansowej sektora MŚP.
 • Nasi Doradcy pracowali w: Punktach Konsultacyjnych ds. dofinansowań z Unii Europejskiej, Funduszach Pożyczkowych i Poręczeniowych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, efektywnie pozyskiwali wsparcie dla MŚP, samorządów, organizacji pozarządowych i dla osób na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
 • Współpracujemy z analitykami finansowymi, księgowymi i prawnikami z terenu kilku województw.
 • Wymieniamy się doświadczeniami z instytucjami, zajmującymi się pomocą w innych województwach, min. mazowieckim, kujawsko-pomorskim, małopolskim czy dolnośląskim.

Dlatego jesteśmy efektywni, a nasze wnioski uzyskują maksymalne wsparcie finansowe. Pomogliśmy już wielu firmom uzyskać finansowanie w ramach tarcz antykryzysowych. Naszego Klienta traktujemy kompleksowo, w przypadku pojawienia się nowej formy pomocy, w pierwszej kolejności kontaktujemy się z przedsiębiorcami, którzy już z nami współpracują.

Od nas dowiedzą się Państwo o wielkich możliwościach ukrytych w Tarczy Finansowej

Wprowadzona została ona dosyć późno, bo 29 kwietnia po to, aby ograniczyć negatywny wpływ COVID-19 na gospodarkę oraz pomóc przedsiębiorcom w utrzymaniu miejsc pracy. W ramach tego mechanizmu każda firma może otrzymać subwencję, której wysokość zależy od jej wielkości

 • mikrofirmy do 324 tys. zł
 • małe i średnie firmy aż do 3,5 mln zł

Subwencja po spełnieniu pewnych warunków może być umorzona aż o 75 proc.(oznacza to, że przedsiębiorca może otrzymać pożyczkę do 3,5 mln zł, a zwróci tylko jedna czwartą przyznanej kwoty).

To się Wam, Przedsiębiorcom, należy

Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której Państwa firma nie skorzystałaby ze wsparcia w ramach Tarczy Finansowej,  mimo iż jest do niego uprawniona. Mamy informacje, że wiele złożonych wniosków zostało odrzuconych przez błędy spowodowane m.in:

 • brakiem znajomości wszystkich niuansów Tarczy Finansowej
 • zbyt późnym złożeniem dokumentów (po wyczerpaniu środków decyduje zasada kto pierwszy, ten lepszy)
 • błędnie złożonym wnioskiem (jeśli wniosek zostanie w całości odrzucony, to trzeba będzie składać go  od nowa, a wtedy wszystkie środki mogą być już rozdane)
 • błędnym określeniem powiązań kapitałowo-osobowych MŚP

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych Doradców. Zachęcamy do konsultacji, podczas  której udzielimy Państwu kluczowych porad.

W Internecie znajduje się wiele informacji, a samo złożenie wniosku wydaje się intuicyjne. My zwracamy uwagę na szczegóły i najistotniejsze informacje, które mają największy wpływ na to, w jakiej kwocie należy się Państwu subwencja, z jakiego typu wsparcia skorzystać i co zrobić, aby uzyskać maksymalne umorzenie. 

Tarcza Finansowa to największy strumień pieniędzy, jaki trafia do polskich przedsiębiorców i w jej obszarze czujemy się dzisiaj bardzo pewnie.

✅ Jeżeli masz wątpliwości i zawnioskujesz o mniejszą subwencję, to otrzymasz mniejsze pieniądze!

✅ Mikro, mały czy średni przedsiębiorca?
✅ Skąd czerpać dane do wniosku na subwencję?

Zgłoś się do nas, a znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie na ten trudny czas epidemii!

Tarcza Antykryzysowa i Tarcza Finansowa działa! My to wiemy, bo nasi Klienci już uzyskali środki.

 

Zasady współpracy:

W ramach płatnej współpracy, jesteśmy w stanie zaoferować:

 1. Przekazanie informacji na temat tego, jakie szczegółowo dane potrzebne są do złożenia wniosku.
 2. Wybór najkorzystniejszego dla Państwa sposobu wyliczana spadków przychodów.
 3. Poprawne i najkorzystniejsze dla Państwa określenie liczby osób, na które otrzymacie wsparcie.
 4. Dostarczenie szczegółowego formularza wraz ze wskazówkami jego wypełnienia.
 5. Asysta telefoniczna podczas składania wniosku.
 6. Asysta osobista złożenia wniosku w Państwa siedzibie firmy.
 7. Pomoc w rozliczeniu dofinansowań, subwencji oraz udokumentowaniu wielkości należnego zwrotu subwencji (opcjonalnie, płatne dodatkowo)

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą Firmą oraz skorzystaniem z naszego doświadczenia i wiedzy, zachęcamy do kontaktu.

Handel Artykułami Przemysłowymi i Chemicznymi Jan Górski

ul. Gospodarska 13, 16-420 Raczki

☎ 501 716 324

analizy.finansowe.msp@gmail.com

Facebook @HandelGorski

 

 

(materiał sponsorowany)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*