23.06.2024

Walmar Drażba na światowych i krajowych targach oponiarskich. W pogoni za nowinkami

Najpierw na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach, a ostatnio na najważniejszej imprezie oponiarskiej The Tire Cologne w Niemczech prezentowała się firma Walmar Drażba z centralą w Suwałkach.

- Przed nami jeszcze targi Agro Show w podpoznańskich Bednarach – mówi Walerian Drażba, prezes jednej z największej w północnej części Polski spółki zajmującej się handlem i serwisem ogumienia. – Opony do pojazdów i maszyn rolniczych są dla nas równie ważne, co te do maszyn przemysłowych, samochodów ciężarowych i osobowych.

Walmar obecny jest na rynku od ponad 30 lat. Współpracuje ze światowymi gigantami, jak Goodyear, Bridgestone, Continental czy Michelin, do których dołączają kolejni producenci podbijający globalny rynek.

-  Uczestniczymy w największych targach i imprezach wystawienniczych po to, żeby być na bieżąco z nowinkami, jakie wdrażają nasi najważniejsi dostawcy, żeby obserwować zmiany na rynku – opowiada Walerian Drażba. – Dwa lata temu w Kolonii nawiązaliśmy kontakty  z producentami azjatyckiej marki Evergreen, która zdobywa coraz lepszą pozycję na całym świecie.

Opony Evergreen są produkowane w dużej, nowoczesnej fabryce z doskonałą kontrolą jakości, która inwestuje w sprzęt do produkcji i zaplecze badawczo-rozwojowe. Producent perfekcyjnie wywiązuje się z zastosowań regulacji ECE, a asortyment produkowanych obecnie opon posiada wszelkie homologacje, które gwarantują dopuszczenie do użytku we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

- Dokładność wykonania, a także wytrzymałość i trwałość tych opon jest znakomita – ocenia prezes spółki Walmar. – Opony środka - segmentu ekonomicznego innych producentów przestały się sprzedawać kosztem azjatyckich. I jest to rezultat nie tylko konkurencyjnych cen, ale i jakości. Z segmentu opon ekonomicznych, marka Evergreen jest produktem jakości premium.

Opony Evergreen oraz indyjskie ogumienie terenowe Ascenso cieszy się coraz większym wzięciem u właścicieli sklepów i serwisów oponiarskich współpracujących z hurtowniami Walmaru przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach, Białymstoku, Pruszczu Gdańskim i Redzie. Wszyscy chętni mogą je sprawdzić na www.walmar.com.pl

Opony można też kupić detalicznie w serwisach firmy Walmar Drażba mieszczących się w tych samych miastach.

Dla tych, dla których te lokalizacje są nie po drodze i dla tych, którzy nie potrzebują dotknąć towaru czy porozmawiać z doradcą, non stop otwarty jest sklep internetowy www.oponyrolnika.pl z bezpłatną dostawą wszelkiego rodzaju ogumienia.

Firma Walmar Drażba to nie tylko opony, ale także wytrzymałe i wydajne akumulatory znanych marek jak np. Varta, Exide, Centra, Jenox, Zap, Amega i wielu innych. W ofercie są zarówno baterie do sprzętu ogrodniczego, turystycznego, łodzi, jak i maszyn przemysłowych i rolniczych oraz pojazdów cięzarowych i osobowych.  

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*