04.08.2020

Wypadek koło Jurkiszek. Ranne zostały dwie kobiety

Gołdapscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w późnych godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej numer 651, na odcinku Jurkiszki-Galwiecie. To już czwarty wypadek odnotowany w ostatnim czasie w powiecie gołdapskim.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków drogowych jak i pory dnia podczas, której zasiadamy za kierownice. 

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi około godziny 22.45 otrzymał informację o wypadku na trasie Galwiecie – Jurkiszki. Natychmiast na miejsce pojechał patrol prewencji.

- Funkcjonariusze potwierdzili, że na prostym odcinku doszło do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że jeden z kierujących z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło do czołowego zdarzenia pojazdów. Obie poszkodowane kobiety trafiły do szpitala w Olecku. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny miejsca i pojazdów uczestniczących w zdarzeniu - informuje komisarz Tomasz Jegliński, zastępca Komendant Policji w Gołdapi.

Teraz zostanie w tej sprawie wszczęte dochodzenie mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku i ustalenie kto zawinił.  

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*