08.08.2019

Na Dywaniku u Marii. Na jagody

data wydarzenia: 16.08.2019

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA KONCERTU Czas, szczególnie latem, upływa bardzo szybko, a wszystko co dobre, równie szybko się kończy. Cykl letnich koncertów Na Dywaniku u Marii: Kratery Emocji też powoli finiszuje. Co prawda Wspomnień Czar nie będzie jeszcze ostatnim zespołem na dywanikowej scenie w tym sezonie, ale na pewno zapewni publiczności przepiękną muzyczną podróż do przeszłości, więc ruszmy z nim NA JAGODY!

Piątek, 16.08.2019, godz. 20:00
park Konstytucji 3 Maja
wstęp wolny
UWAGA! Z ulotką koncertową niespodzianka – w dniu koncertu lemoniada Kratery Emocji w OPEN Suwalszczyzna w promocyjnej cenie 8 zł.

Wspomnień Czar
Na jagody

Zespół Wspomnień Czar działający przy Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów ROZŁOGI w Suwałkach istnieje dwa lata. W repertuarze posiada piosenki śpiewane przez znanych wykonawców w ubiegłym stuleciu i wcześniej. Gwarantuje repertuar dopasowany do okoliczności i oczekiwań publiczności. Koncert "Na jagody" z udziałem seniorów i przedstawicieli młodego pokolenia, oparty będzie na twórczości poetki. 
 

LETNIE KONCERTY
NA DYWANIKU U MARII 2019 – KRATERY EMOCJI*

16.08* | Wspomnień Czar – Na jagody 
*UWAGA!  Koncert wyjątkowo odbędzie się w muszli koncertowej w parku Konstytucji 3 Maja. 
23.08 | Susz – Księżycowy wieczór z poezją Leśmiana
UWAGA! Z ulotką koncertową niespodzianka – w dniu koncertu lemoniada Kratery Emocji w OPEN Suwalszczyzna w promocyjnej cenie 8 zł.
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*