21.06.2014

FLEX nadal w formie

Mażoretki FLEX, działające przy Suwalskim Ośrodku Kultury, odnoszą kolejne sukcesy. Już raz czwarty mogą poszczycić się tytułem „Mistrza Polski Regionu Północno – Wschodniego. Otrzymały również nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkurencji „Gold Team”.

- W tym roku na mistrzostwach w Białymstoku nie dopisała nam pogoda, ale mimo tego można je zaliczyć do najbardziej udanych. Wróciłyśmy do Suwałk z wysokimi wynikami, dużą ilością medali i na pewno przeogromnym szczęściem – mówi Julia Poulakowska, jedna z tancerek.

Dziewczyny przygotowywały się solidnie przez cały rok, aby zachwycić jurorów czymś nowym. Sprawdzianem ich umiejętności był występ podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier”, w którym zajmując pierwsze miejsce zdobyły złotą muszelkę.

- Pomimo ogromnego stresu dałyśmy radę i zespołowo zajęłyśmy pierwsze miejsce. Dostałyśmy zaproszenie, aby zaprezentować nasz układ na mistrzostwach świata we Włoszech we wrześniu. Już nie możemy się doczekać, kiedy tam pojedziemy! – tak skomentowała to Ola Tylenda.

Eliza Kowalczyk

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*