15.03.2016

Zwolnieni z Teorii na sportowo. Kulturyści i bokserzy w Zespole Szkół nr 4 [wideo]

Uczennice klasy hotelarskiej Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach, zwanego popularnie Ekonomiakiem, udowodniły, że potrafią przeprowadzić akcję profilkatyczno-promocyjną na wielką skalę. Do swojej szkoły zaprosiły znanych suwalskich sportowców, aby ci poopowiadali o korzyściach płynących z uprawiania sportu.

Wśród gości byli na przykład suwalscy kulturyści z Konradem Jachimowiczem – zdobywcą drugiego miejsca na ogólnoświatowych, prestiżowych zawodach Arnold Gym w Stanach Zjednoczonych na czele a także trener kadry narodowej kobiet w boksie Paweł Pasiak.

-  Zachęcam do uprawiania jakiejkolwiek dziedziny sportu, niekoniecznie boksu. Systematyczne treningi gwarantują nie tylko lepsze zdrowie i poprawę formy, ale również wzmacniają psychicznie, a osoby, które będą przez kilka lat bardzo ciężko pracować i zdobędą medal, mogą liczyć na przyzwoite wynagrodzenie do końca życia – przekonywał.

Pasiakowi towarzyszyli m.in. utytułowany już Adrian Jachimowicz oraz ośmioletnia Zuzia, która też już potrafi „nieźle przyłożyć” i wzbudziła prawdziwy zachwyt licznie zgromadzonej młodzieży. To wszystko w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”.

 


W olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” bierze też udział inna grupa uczennic Zespołu Szkół nr 4. Kilka dni temu dziewczęta zorganizowały pogadankę o tematyce przyrodniczej „4Eko”, a wcześniej spotkanie z przyrodnikiem z Wigierskiego Parku Narodowego.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*