14.07.2020

Zatrudnię Salową/ Suwałki

adres email: a.horodek-samson@impel.pl

telefon: 510015275

Oferta skierowana w szczególności do kandydatów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Osoby pełnosprawne będą również mile widziane

Miejsce pracy: Suwałki Szpital Wojewódzki.
Wesprzyj walkę z koronawirusem, sprawdź naszą ofertę pracy.
Salowa / Pomoc pielęgniarkom przy pacjentach

Lekarze i pielęgniarki potrzebują Twojej pomocy.
Jest to praca dla osób gotowych dołączyć do naszego dzielnego zespołu.
+48510015275

Wymagania:
książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
szczepienia p/WZW typu B
umiejętność pracy w zespole
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
możliwość zatrudnienia od ZARAZ
umowę o pracę lub zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS
przyuczenie do wykonywanych zadań
stabilną pracę
terminowe wynagrodzenie
możliwość zatrudnienia z Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści ( dla kandydatów z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności )

Zadania:
pomoc przy pacjencie personelowi medycznemu
utrzymanie czystości w pomieszczeniach, dezynfekcja
zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg
opróżnianie koszy na śmieci,Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o:
kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 pod nr tel. 510 015 275 , 510 013 353 . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44

przesłanie CV przez portal.
wyświetleń: 44
Sponsor pogody
Pogoda