11.06.2021

Kontroler Jakości

adres email: s.zareba@tracktec.eu

telefon: +48664000416

Track Tec S.A. zatrudni Kontolera Jakości

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Rozbudowany pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
• Praca w systemie dwuzmianowym
• Szkolenia
• Okres wdrożeniowy w pierwszym etapie pracy

Wymagania:

• wykształcenie średnie,
• umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
• osoba komunikatywna, łatwo nawiązująca kontakty, chętnie podejmująca nowe wyzwania,
• umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,
• umiejętność pracy w zespole,
• obsługa przyrządów pomiarowych
• mile widziana umiejętność czytana rysunku technicznego
• dokładność, dyspozycyjność, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Obowiązki:

• kontrola wyrobów gotowych
• kontrola materiałów używanych do produkcji
• tworzenie dokumentacji związanej z procesem kontroli jakości

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres

s.zareba@tracktec.eu

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
wyświetleń: 43
Sponsor pogody
Pogoda