23.06.2022

Koordynator ds. narzędzi dla danych podstawowych FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A

adres email: rekrutacja@forte.com.pl

Fabryki Mebli FORTE S. A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. narzędzi dla danych podstawowych

Miejsce pracy - praca zdalna/hybrydowa

TWOJE ZADANIA:

tworzenie, utrzymanie i usprawnianie algorytmów sprawdzających poprawność danych podstawowych pochodzących z różnych systemów, m.in. SAP,
wsparcie jednostek biznesowych w procesie tworzenia standardów przygotowania i zarządzania danymi podstawowymi,
tworzenie raportów poprawności danych podstawowych,
dystrybucja raportów poprawności danych podstawowych do interesariuszy,
wspieranie właścicieli biznesowych w analizie raportów poprawności danych podstawowych,
inicjowanie i/lub wprowadzanie usprawnień dotyczących narzędzi wspierających zarządzanie danymi podstawowymi,
promowanie w organizacji korzyści wynikających ze standardów zarządzania danymi podstawowymi.

TWÓJ PROFIL:

ukończone studia wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne
2 - letnie doświadczenie w pracy z danymi podstawowymi,
doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań organizacyjnych i technicznych w obszarze zarządzania danymi podstawowymi,
doświadczenie w przeprowadzaniu analiz procesów przepływu danych pomiędzy systemami, w aspekcie jakości i spójności danych w całej organizacji,
inicjowanie i monitorowanie działań w zakresie podnoszenia jakości danych przetwarzanych przez organizację,
znajomość języka angielskiego, poziom B1,
podstawowa znajomość środowiska SAP i MS Outlook,
dobra znajomość Excela, mile widziana znajomość Power Query, VBA,
dokładność oraz biegłość w pracy z dużą ilością danych,
umiejętności analityczne i pro- aktywność w rozwiązywaniu problemów,
samodzielność i wysokie umiejętności komunikacyjne,
umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

KORZYŚCI:

Praca w systemie hybrydowym
Elastyczny czas pracy
Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
Dofinansowanie do wypoczynku
Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnątrznych
Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji:

wyświetleń: 50
Sponsor pogody
Pogoda