20.09.2022

Asystentka/Asystent Biura

adres email: sekretariat@zwmdojnikowscy.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. zatrudni Asystentkę/Asystenta Biura

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa sekretariatu i biura,
- zarządzanie bazą danych firmy - wprowadzanie dokumentów do systemu ERP,
- obsługa obiegu korespondencji oraz koordynacja zaopatrzenia biura,
- obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej,
- nadzór nad obiegiem dokumentów,
- dbanie o właściwy wizerunek firmy,
- przyjmowanie gości/kontrahentów.

Nasze oczekiwania:
- znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego,
- wykształcenie wyższe,
- umiejętność obsługi komputera w tym pakietu Microsoft Office,
- mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystenta/ki,
- dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność,
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
- zatrudnienie w formie umowy o pracę,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego,
- kartę Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych drogą mailową lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Majerskiego 8 w Suwałkach.
wyświetleń: 127
Sponsor pogody
Pogoda