24.11.2022

ELEKTRYK - TANNE SP Z O. O. FABRYKA PŁYTY WIÓROWEJ

adres email: rekrutacja@forte.com.pl

ELEKTRYK - FABRYKA PŁYTY WIÓROWEJ TANNE SP Z O. O. W SUWAŁKACH

Fabryka Płyty Wiórowej TANNE Sp. z o. o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko - ELEKTRYK

Praca w systemie dwuzmianowym

TWOJE ZADANIA

- Wykonywanie remontów, przeglądów, modernizacji oraz napraw instalacji produkcyjnych

- Składanie przełożonemu lub wyznaczonej osobie zapotrzebowania na materiały oraz części zamienne potrzebne do wykonywanych prac

- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ. w obszarze

- Zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości

- Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego związanych z potrzebami zakładu

TWÓJ PROFIL

- Z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy w utrzymaniu ruchu produkcji

- Wykształcenie techniczne: elektrotechnik, elektromechanik, energoelektronik.

- Ze znajomością systemów elektryki urządzeń oraz instalacji produkcyjnych

-Posiadających umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną

- Znajomość budowy i obsługi sieci elektroenergetycznych (transformatory, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia)

- Znajomość budowy oraz zasad działania silników prądu przemiennego i stałego oraz układów zasilania i sterowania

- Posiadających umiejętności rozpoznawania i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy, wykazywanie inicjatywy, zgłaszanie usprawnień

- Potrafiących pracować zespołowo

-Mających świadectwo kwalifikacyjne E do 20 kV

-Gotowych do pracy w systemie zmianowym

KORZYŚCI

- Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie

- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników w Suwałkach

- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

- Bony noworoczne dla dzieci pracowników

- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl

Lub zadzwoń: 29 64 42 450

Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7faa8d40ce8043de96dd8f074db60342
wyświetleń: 70
Sonda

Która z tych drużyn awansuje do ćwierćfinału piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze?

Polska
Francja
Sponsor pogody
Pogoda