Zapraszamy na relację na żywo


MKS Ślepsk Malow Suwałki


Aluron Virtu CMC Zawiercie

23.02.2020
14:45

04.02.2019

Rutkowski Development z tytułem Budowlana Firma Roku 2018

Rada Naukowa miesięcznika „Builder” i Kapituła XVI edycji konkursu “Budowlana Firma Roku” zdecydowały o przyznaniu firmie Rutkowski Development tytułu “Budowlana Firma Roku 2018”.

Założyciel firmy, Antoni Rutkowski- “za założenie rodzinnego przedsiębiorstwa uczestniczącego w budowaniu rynku mieszkaniowego, polskiej solidnej marki świadczącej kompleksowe usługi” - otrzymał honorowe wyróżnienie “Osobowość Branży”.

Jury konkursu “Budowlana Firma Roku”, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, eksperta w zakresie badań konstrukcji budowlanych i propagatora idei budownictwa innowacyjnego i zrównoważonego, przyznając tytuł Budowlanej Firmy Roku Rutkowski Development doceniło dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i jego osiągnięcia inwestycyjne. Założona w 1990 roku firma, dzięki jasnej wizji i konsekwencji w jej realizacji, w ciągu 28 lat zbudowała stabilną pozycję dewelopera o randze ogólnopolskiej. Inwestycje Firmy powstają w Polsce północnej. Obecnie deweloper prowadzi równolegle 11 projektów budowlanych na terenie trzech województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, jednocześnie przygotowując się do ekspansji na kolejne rynki. Tym, co wyróżnia firmę, jest kompleksowość działań- Rutkowski Development, mając własne ekipy budowlane i techniczne, pełni jednocześnie funkcję Dewelopera i Generalnego Wykonawcy.

-  Jesteśmy jedną z nielicznych firm deweloperskich w Polsce, która posiada własne ekipy budowlane. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą  jakość na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Ponieważ wszystkie projekty realizujemy sami nie odczuwamy ani problemów z wyborem generalnego wykonawcy, ani z przeszacowaniem cen. Wynikająca stąd stabilność działania daje nam podstawy do planowania dalszego rozwoju- mówi Kamil Rutkowski, syn Założyciela firmy- współwłaściciel i zarządzający obecnie Rutkowski Development.

Rutkowski Development od 1990 roku prowadzi działalność budowlaną na obszarze Warmii, Mazur i Podlasia, a od 2018 również Trójmiasta. Deweloper specjalizuje się w realizacji nowoczesnych projektów apartamentowych.

Zrealizowane inwestycje firmy znajdują się w Ełku (Centrum Park, Ogrody Tuwima, Nova Jeziorna), Suwałkach (Olimpijskie Ogrody) Giżycku (Marina House, Yacht House, Kameralna), Pisz (Masuria Park), Węgorzewie (Nova Port), Białymstoku (Wrocławska Park).

Firma prowadzi równolegle kilkanaście projektów. W trakcie realizacji są:

- w Gdańsku – Voda Apartamenty

-  w Białymstoku – Ultra Sonata, Apartamenty Antoniuk.

- w Giżycku - Apartamenty Przystań, Centrum House, Marina House

- w Ełku - Modern House, Apartamenty Marina, Komfort House

- w Suwałkach – Sobola Biel

- w Węgorzewie – Nova Port

Deweloper był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany zarówno za swoją działalność, osiągnięcia i inwestycje. Firma jest laureatem rankingu Diamenty Forbesa 2017 i Gazele Biznesu 2014, 2015, 2016. Ma również tytuł Dewelopera Roku 2013, Orzeł Polskiego Budownictwa 2012 i wyróżnienie Kryształowa cegła. Z okazji 20-lecia działalności Prezydent Ełku wyróżnił firmę nagrodą Białej Lilii, a w 2018 r. za całokształt działań na rzecz rozwoju biznesu i działania CSR medalem wydanym na 100-lecie Niepodległości.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*