18.06.2019

San Studio Targi Designu. Takiego wydarzenia jeszcze nie było [wideo i zdjęcia]

Z porad kilkunastu specjalistów od wyposażenia i projektowania wnętrz oraz zakupu artykułów w cenie niższej o podatek VAT mogli skorzystać klienci nowego salonu przy ul. Ptaszyńskiego.

Targi Designu połączone z Dniem Otwartym San Studio były pierwszą tego typu imprezą w Suwałkach w branży budowlano-remontowej, wyposażenia kuchni i łazienek, materiałów wykończeniowych i instalacyjnych oraz AGD.  Jak podkreśla Tomasz Obuchowski, współwłaściciel San Studio, pomysł zmierza do stworzenia idealnych warunków do zakupów.

- Zaprosiliśmy ponad 15 fachowców z różnych dziedzin, dzięki poradom których nasi klienci zyskali niezbędną wiedzę,  czują się dobrze poinformowani i obsłużeni – mówi Tomasz Obuchowski. – Jednocześnie wszyscy goście mogli  obejrzeć pokazy kulinarne szefów kuchni – Bartosza Łukaszewicza i Radosława Brzozowskiego, posmakować przygotowanych przez nich potraw i deserów.

Targi Designu zostały zorganizowane także z myślą o tych, którzy samodzielnie projektują wnętrza oraz o profesjonalistach - architektach i  sprzedawcach. Uczestniczyli oni w przeprowadzonych w salonie przy ul.  Ptaszyńskiego konferencjach i szkoleniach.

 

 

(materiał promocyjny)
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*