26.09.2019

ZATRUDNIMY KSIĘGOWĄ

adres email: zamowienia.rcm@gmail.com

telefon: 875201003

Firma RCM Sp. z o.o. z siedzibą w Gołdapi przy ul.Granicznej 3 poszukuje kandydata na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Zakres obowiązków:
• prowadzenie ksiąg rachunkowych przy pełnej księgowości zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi
• sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
• weryfikacja i uzgadnianie sald
• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów finansowych
• prowadzenie ewidencji środków trwałych
• wprowadzanie wyciągów bankowych
• przygotowywane i archiwizowanie dokumentów
Oczekiwania :
• praktyczne doświadczenie i uprawnienia do prowadzenia pełnej księgowości
• praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT,
• znajomość zagadnień typu: rozliczanie VAT odwróconego, nowych zasad rozliczeń samochodów osobowych, wynajmy itp.
• rzetelności, dokładności i terminowości
• szybkości w rozwiązywaniu problemu
• bardzo dobrej organizacji swojego czas pracy
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w pełnym wymiarze czasu
• stabilne warunki zatrudnienia
wyświetleń: 127