15.02.2024

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych suwalczan

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z nich poszukiwany był za kradzieże, drugi za niszczenie mienia. Mężczyźni nie unikną zasądzonych kar, gdyż trafili już do aresztu.

Wczoraj w ręce mundurowych wpadło dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Pierwszego z nich zatrzymali kryminalni po 8.00, w wynajmowanym domu na terenie Suwałk. Pomimo tego, że domownicy twierdzili, że go nie ma, policjanci dotarli do zamkniętego na klucz pomieszczenia, gdzie ukrył się mężczyzna. Poszukiwany sam się zdradził, bo chwilę wcześniej funkcjonariusze zauważyli go w oknie.

27-latek poszukiwany był listem gończym przez suwalską prokuraturę za kradzieże. Teraz najbliższe 6 miesięcy spędzi w areszcie śledczym.

Z kolei drugi poszukiwany został zatrzymany przez kryminalnych w Ełku. Dobre rozpoznanie policjantów doprowadziło do poszukiwanego, gdy czekał na pociąg do Warszawy. Zdziwienie 37-letniego suwalczanina było ogromne. Dobrze wiedział, że jest poszukiwany i myślał, że ukryje się w stolicy. Prokuratura w Suwałkach wystawiła za nim list gończy w związku ze zniszczeniem mienia. Zatrzymani mężczyźni nie unikną kary bo już trafili do aresztu.

Źródło: KMP w Suwałkach

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*