Zapraszamy na relację na żywo


MKS Ślepsk Malow Suwałki


Cerrad Enea Czarni Radom

28.10.2020
17:30

15.09.2020

Pożar w Jabłońskich. Nie żyją dwaj mężczyźni

Do tragicznego pożaru doszło we wtorek nad ranem w miejscowości Jabłońskie w gminie Augustów. W pożarze domu zginęli dwaj mężczyźni. Mieli 30 i 33 lata.

O godzinie 4:38 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Augustowie otrzymało informacje o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Jabłońskie gm. Augustów.

- Po przybyciu zastępów Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej zastano rozwinięty pożar poddasza w budynku mieszkalnym. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wprowadzeniu roty gaśniczej do wnętrza budynku i podaniu strumienia wody na objęte ogniem pomieszczenie poddasza. Wraz z działaniami gaśniczymi przeszukiwano mieszkanie pod kątem przebywania osób poszkodowanych. Po ugaszeniu pożaru, wewnątrz budynku odnaleziono ciała dwóch osób poszkodowanych - informuje asp. Andrzej Sobolewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie.

Ofiary to mężczyźni w wieku 30 lat i 33 lat. W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery zastępy straży pożarnej z Augustowa oraz strażacy ochotnicy z Topiłówki i Jabłońskich.

Fot. KPSP Augustów

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*