19.04.2024

Panzer Kickboxing Night 6. W piątek stanęli na wadze, w sobotę wejdą do ringu

W sobotę, 20 kwietnia o godz. 19:00 w hali Suwałki Arena rozpocznie się impreza, na którą suwalscy sympatycy sportów walki, miłośnicy silnych wrażeń i żądni widoku krwi czekali ponad rok.

Już po raz szósty Dominik Szczodruch, założyciel prezes i trener Panzer Suwałki zorganizował galę, na którą złoży się 10 pojedynków w formule K1, Muay Thai i boksu zawodowego. W akcji zobaczymy utytułowanych fighterów z Bośni, Litwy i Polski, w tym – co w suwalskiej imprezie najważniejsze – znakomitych zawodników z naszego regionu.

Reprezentanci klubów  Panzer Suwałki, Kickboxing Team Sejny, Alpha Fight Club Suwałki, Berserker’s Team Suwałki kolekcjonują tytuły i medale w kraju i zagranicą. Raz w roku mają znakomitą okazję, żeby zademonstrować swoje umiejętności przed własną publicznością.

Jak każe tradycja, dzień przed wydarzeniem roku w sportach walki w Suwałkach, w sali konferencyjnej Aquaparku przeprowadzona została ceremonia ważenia. Waga nie zawsze się zgadzała, ale przeważała chęć pokazania się przed własną publicznością. Rafał Kamiński z Kickboxing Team Sejny zgodził się na pojedynek z Amadeuszem Mućko (na zdjęciu), chociaż rywal przekroczył limit o 3 kilogramy.

 

 

 

Za nami konferencje, pokazy, media trening, ceremonia ważenia. Czas na galę, którą poprowadzi Michał Waleszczyński-Lis, gościem specjalnym będzie Mateusz Don Diego Kubiszyn, a w trakcie imprezy raperski koncert da słynny Juras.

Bilety wstępu do największej w regionie hali Suwałki Arena dostępne są jeszcze na stronie pkntv.pl. Pod tym samym adresem można też wykupić transmisję gali.

Przypomnijmy kartę walk:

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*