27.12.2013

Siatkarze Ślepska wznowili treningi

Po świątecznej przerwie w piątek, 27.12. siatkarze I ligowego Ślepska Suwałki wznowili treningi.
- Na zajęciach, które miały nieco lżejszy charakter, stawili się wszyscy zawodnicy – mówi Piotr Poskrobko. - I z satysfakcją stwierdzam, że u żadnego nie stwierdziłem wzrostu wagi spowodowanego świątecznym ”łakomstwem”.

- Byliśmy grzeczni nie tylko dlatego, że trener zalecał umiar w jedzeniu, ale też żeby nie podpaść Mikołajowi – żartowali siatkarze. – Wygląda na to, że wszyscy byliśmy grzeczni, bo otrzymaliśmy prezenty.

I chociaż, co jest w polskiej tradycji, bywały w nich również ... skarpetki wszyscy byli zadowoleni.
- Nie o to co się dostaje, a od kogo jest najważniejsze  - twierdza zgodnie Maciej Kałasz i Krzysztof  Modzelewski. – Święta spędzaliśmy z najbliższymi, w rodzinnym gronie. Było tak jak w Boże Narodzenie być powinno: czyli ciepło, rodzinnie, serdecznie. Ale teraz myślami jesteśmy już przy meczu z Tychami. Ważnym i trudnym, bo rywalami, którzy nie mają nic do stracenia, a wszystko do zyskania trzeba dać z siebie wszystko.

Siatkarzy czekają jeszcze treningi w piątek, sobotę poniedziałek i ... wtorek. Tak, tak w Sylwestra rano trening, a później wolne do ... 1 stycznia 2014 r włącznie. Kolejny trening 2 stycznia o godz. 17.00, a 3.01. rano wyjazd do Tychów na mecz 15. kolejki. Wyjazd po trzy punkty, które mogą dać Ślepskowi awans na ... trzecie miejsce w tabeli.  

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*