20.08.2013

Ślepsk z licencją i Krystianem Pachlińskim

 Komisja ds. licencji Polskiego Związku Piłki Siatkowej przyznała, a zarząd PZPS zatwierdził, Ślepskowi Suwałki licencję na grę w I lidze siatkarzy w seoznie 2013/2014. Od poniedziałku z zespołem trenuje 25-letni Krystian Pachliński (190 cm wzrostu), mogący grać na pozycjach przyjmującego lub libero.

 

Natomiast definitywnie zamknięta została sprawa z Patrykiem Skupem, który wprawdzie uzgodnił ze Ślepskiem warunki kontraktu, ale ostatecznie go nie podpisał i wyjechał za granicę.

 


 

 

- Mam 25 lat, a raczej będę miał w piątek 23 sierpnia - przedstawia się Krystian Pachliński. - Moim pierwszym klubem była Bzura Ozorków. Grałem też w Orle Międzyrzecz, Morzu Bałtyku Szczecin. Rajbudzie GTPS Gorzów Wielkopolski i  AZS UAM Poznań. Z Morzem Bałtykiem, GTPS i AZS UAM rywalizowałem w meczach ze Ślepskiem. Wówczas nie przypuszczałem, że mogę trafić do tej drużyny. Nie ukrywam jednak, że Suwałki spodobały mi się już od pierwszej wizyty z ekipą ze Szczecina. Tej opinii nie zmieniła nawet wygrana Ślepska z Morzem Bałtykiem w meczach o utrzymanie się w I lidze. Ślepsk siię utrzymał, szczeciński klub spadł, a ja przeszedłem do Gorzowa Wielkopolskiego - podsumowuje.

  

Pachliński w Orle grał zarówno jako libero jak też przyjmujący, w Rajbudzie GTPS i w pierwszym sezonie, w II-ligowym wówczas, AZS UAM Poznań jako libero, a w sezonie 2012/13 już w I lidze na pozycji przyjmującego.

 

Na razie siatkarz trenuje w Ślepsku, a o tym czy w nim zostanie rozstrzygną najbliższe dni? Ślepsk wciąż szuka zawodnika, który zagrałby po przekątnej z atakującym.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*