Zapraszamy na relację na żywo


Lech II Poznań


Wigry Suwałki

28.11.2020
13:00

17.05.2020

Firma Walmar Drażba przygotowała się na to wyzwanie. To będzie sezon na akumulatory

Przez pandemię zostaliśmy w domach i wszystko wskazuje na to, że w ich pobliżu spędzimy tegoroczne wakacje. Potrzebna nam będzie energia, a tej w wystarczającej ilości dostarczą akumulatory dostępne w przedsiębiorstwie, które od 30 lat zajmuje się ich sprzedażą i profesjonalnym serwisem.

- Klienci indywidualni, sklepy czy hurtownie przyzwyczaiły się już do tego, że u nas znajdą największy wybór akumulatorów do kamperów, samochodów osobowych i ciężarowych, ciągników, maszyn budowlanych, przemysłowych i rolniczych w niskich cenach – mówi Walerian Drażba, prezes Walmaru. – Nasza oferta jest znacznie szersza, musimy ją stale wzbogacać, nadążać za rosnącym rynkiem urządzeń zasilanych bateriami oraz za potrzebami  i zainteresowaniami klientów.

Dla wędkarzy i żeglarzy  

Latem, kiedy nad jeziorami zrobi się tłoczno, nastąpi szczyt sprzedaży, ale już teraz wiele firm i osób, na czele z wędkarzami i żeglarzami przyjeżdża do salonu przy Wojska Polskiego 68 w Suwałkach po akumulatory do łodzi. Różnią się one od  tych używanych w samochodach zarówno konstrukcją, jak i zastosowaniem, nie są ładowane w trakcie pracy urządzeń, dlatego przy kupnie przydatna jest wiedza i pomoc specjalisty.

W łodziach wykorzystujemy akumulatory użytkowe głębokiego rozładowania, używane do zasilania silników elektrycznych, systemów pokładowych, urządzeń, oświetlenia, a także akumulatorów do rozruchu silnika spalinowego. Coraz częściej sięgamy po nowoczesne akumulatory wielofunkcyjne, które można stosować jako rozruchowe i użytkowe jednocześnie.

W Walmarze znajdziemy duży wybór każdego z tych typów – na przykład akumulatory serii Exide Equipment oraz wyposażone w separator wykonany z chłonnego włókna szklanego Exide Dual AGM (Absorbent Glass Mat), które są odporne na głębokie rozładowania, wydajniejsze i można je naładować w krótkim czasie.    

Dla miłośników dwóch kółek

Nie słabnie moda na przejażdżki, krótsze i dłuższe podróże motocyklami. Dla ich właścicieli szeroką ofertę przedstawiają producenci akumulatorów Varta, Exide Bike czy ZAP. Te same marki królują wśród rosnącej z roku na rok rzeszy posiadaczy skuterów. W dobie zmian klimatycznych, kiedy mamy znacznie więcej cieplejszych dni w roku i coraz większego tłoku w centrach miast, skuter staje się popularnym środkiem lokomocji, zwłaszcza wśród młodzieży, dostawców jedzenia czy innych towarów niewielkich rozmiarów. Najlepsze jakościowo i, co ważne, tanie akumulatory można kupić w Walmarze także do elektrycznych rowerów i hulajnóg.                                                                    

Dla ogrodników i działkowców 

Pisaliśmy o akumulatorach do ciągników i maszyn rolniczych, nie sposób nie  wspomnieć o bateriach zasilających traktorki ogrodowe, wertykulatory, kosiarki, podkaszarki czy akumulatorowe nożyce do cięcia trawy czy żywopłotów. W salonie przy ul. Wojska Polskiego 68 zastaniemy bogaty wybór  akumulatorów do urządzeń i sprzętu, używanego w ogrodach i na działkach.   

Diagnostyka i serwis na miejscu 

W sklepach nasłuchamy się haseł o „optymalnej sile rozruchu”, o „ekstremalnie wydłużonej żywotności”. W Walmarze w każdej chwili możemy skonfrontować je z rzeczywistością. Firma, która co roku notowana jest w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw, ubiegłoroczna laureatka Włóczni Jaćwingów zapewnia diagnostykę i serwis akumulatorów, na miejscu załatwia sprawy reklamacyjne.

Dzięki temu, wyborowi akumulatora do samochodu, quadu, łodzi czy motocykla nie towarzyszą nerwy, obawy i stres, czy unikniemy kupna produktu niskiej jakości, który zawiedzie w najmniej spodziewanym momencie. 

 

(materiał promocyjny)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*