06.01.2024

Koncert Świąteczno-Noworoczny Izby Przemysłowo-Gospodarczej w Suwałkach. Nowi członkowie [zdjęcia]

Od uczczenia pamięci zmarłego w minioną środę przedsiębiorcy Gerarda Szocha oraz wręczenia certyfikatów nowym członkom rozpoczęło się doroczne, świąteczne spotkanie Izby Przemysłowo-Gospodarczej w Suwałkach.

Izba zrzesza prawie 100 dużych, średnich i małych firm oraz instytucji okołobiznesowych z Suwałk, Augustowa i Białegostoku. Certyfikaty dla przedstawicieli nowo przyjętych podmiotów wręczali przewodniczący rady IPG Bogdan Sadowski, właściciel przedsiębiorstwa SABO, dyrektor IPG Dariusz Górski oraz Marek Kłoczko, sekretarz generalny Krajowej Izby Gospodarczej.

Właściciele oraz prezesi i dyrektorzy firm i instytucji należących do Izby Przemysłowo-Gospodarczej w Suwałkach życzyli sobie stabilnych warunków prowadzenia biznesów, powodzenia i wytrwałości. Za ich aktywność w życiu miasta, za inwestycje, za utrzymywanie i tworzenie nowych miejsc pracy a także płacone przez nich podatki, bez których miasto nie mogłoby funkcjonować dziękował przedsiębiorcom prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz.

Na zakończenie oficjalnej części Koncertu Świąteczno-Noworocznego Izby Przemysłowo-Gospodarczej, na  scenie sali kongresowej Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach wystąpiła formacje „Byle Dalej”.

WD

Fot. Robert Rutkowski

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*