19.02.2024

Rezerwat.IT w Suwałkach. Spotkanie networkingowe lokalnych programistów

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód zaprasza do uczestnictwa w prestiżowym wydarzeniu Rezerwat.IT, które odbędzie się w najbliższą środę, 21 lutego o godzinie 18:00 przy ul. Innowacyjnej 1.

To niepowtarzalna okazja dla profesjonalistów z branży informatycznej i pasjonatów technologii, by zgłębić najnowsze trendy i innowacje.

Udział dla uczestników jest bezpłatny. Każde ze spotkań składa się z części merytorycznej i nieformalnej. Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT.

Nie ważne czy stawiasz pierwsze kroki w programowaniu, czy też tworzysz zaawansowane projekty - jest to miejsce dla Ciebie. Chcemy byś czuł się dobrze, byś wychodził ze spotkań zadowolony i z nowymi perspektywami. Tworzymy miejsce, w którym możesz podzielić się swoimi działaniami, ostrzec przed problemami, zachęcić do korzystania z różnych produktów. Nasze spotkania to świetna sposobność do poznania nowych ludzi, promocji własnej osoby, jak również firmy. Jesteśmy dla Ciebie i liczymy, że zatrzęsiemy suwalskim światem IT. Naszą ambicją jest rozwój informatyczny w naszym regionie.

Agenda:

18:00 - 18:45 Prezentacja: Strumieniowe przetwarzanie danych w uczeniu maszynowym
Prelegent: Alicja Grużdź - Chief Technology Officer, Scramjet, Startup weteran.

19:00 - 19:45 Prezentacja: PLC i MQTT - jak łatwo systemy mogą się ze sobą komunikować
Prelegent: Jan Giedrojć - ekspert w dziedzinie technologii informatycznych oraz właściciel dynamicznie rozwijającej się firmy G-Soft. Jego pasja do szeroko rozumianego IT oraz zdobyte doświadczenie sprawiają, że jest jednym z liderów w branży.

19:45 - 21:00 Zakończenie i networking

Wszystkie informacje o spotkaniu, łącznie z formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie internetowej  https://tiny.pl/dhzm8

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*