02.08.2020

Walmar Drażba to nie tylko dystrybutor opon i akumulatorów. Rozrasta się pakiet usług

Najwięcej pracy serwis przy ul. Wojska Polskiego ma podczas szczytów wymiany opon, ale i w pozostałych miesiącach panuje tu duży ruch.

Pisaliśmy niedawno o ofercie dla rolników, którzy nie tylko wymieniają lub kupują opony, felgi i akumulatory do ciągników i maszyn, ale równie chętnie zaopatrują się w sznurek rolniczy, tak potrzebny podczas sianokosów i żniw. Firma dysponuje mobilnymi samochodami serwisowymi.

Latem, a szczególnie w upalne dni o konieczności napełnienia klimatyzacji i jej odgrzybienia przypominają sobie kierowcy. Przynajmniej raz w roku należy odwiedzić zakład, w którym, dzięki specjalistycznemu urządzeniu, zostanie sprawdzona szczelność instalacji i uzupełniony czynnik chłodzący. Firma Walmar przy ul. Wojska Polskiego serwisuje wszelkie pojazdy.

Walmar specjalizuje się także w naprawach układu hamulcowego i zawieszenia, geometrii 3D oraz polerowaniu reflektorów.

Po akumulatory przyjeżdżają lub zamawiają je na miejsce właściciele łodzi motorowych i żaglowych, firmy transportowe, budowlane i ogrodnicze. dysponuje mobilnymi samochodami serwisowymi

Przy ul. Wojska Polskiego można kupić coraz popularniejsze przyczepy marki Zasław, no i skorzystać z samoobsługowej myjni.  

Pełną ofertę handlową i usługową znajdą Państwo na walmar.com.pl

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*