Zapraszamy na relację na żywo


MKS Ślepsk Malow Suwałki


Cerrad Enea Czarni Radom

28.10.2020
17:30

07.05.2020

Ważne dla właścicieli Jaguarów i Land Roverów oraz chcących kupić auta tych marek [zdjęcia]

W Białymstoku został otwarty jedyny w naszej części kraju autoryzowany serwis i salon samochodowy Jaguar i Land Rover. Jeżdżący tymi markami mają wielkie ułatwienie np. z serwisowaniem samochodów. Wcześniej do najbliższego przedstawiciela trzeba było udać się aż do Warszawy.

Marki te wejdą w skład portfolio białostockiej firmy Nord Auto, która należy do jednego z najprężniej działających w całej Polsce wielomarkowego motoryzacyjnego Konsorcjum Arefiew.

-W związku z pandemią koronawirusa musieliśmy zrezygnować z hucznego świętowania z okazji otwarcia salonu i powitania nowych marek w Białymstoku i całej północno wschodniej Polsce. Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się unormuje i będziemy mogli to wynagrodzić wszystkim sympatykom obu marek. Jednak pozostajemy optymistami, obiekt jest już otwarty, mamy dużo klientów zarówno w salonie jak i serwisie. Odbywamy jazdy testowe, wykonujemy przeglądy gwarancyjne. Oczywiście przy czynnościach zachowujemy wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa, aby zadbać o zdrowie nasze i naszych klientów. Pomimo niesprzyjających warunków widać, że jest bardzo duże zainteresowanie zarówno Jaguarem jak i Land Roverem. Wiele osób czekało na powrót tych marek do naszego regionu. – mówi Rafał Stalenczyk, kierownik sprzedaży samochodów nowych.

Salon mieści się przy Alei Jana Pawła II 85, tuż obok salonów innych marek firmy Nord Auto (Hyundai i Volvo). Ma on powierzchnię 720 mkw a wykończenie salonu jak przystało na marki Premium Plus spełnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy. Podobnie będzie z obsługą klientów.

- Samo Konsorcjum Arefiew istnieje od 1992 roku a Nord Auto w tym roku obchodzi 17 lecie swojej działalności. Przez ten czas ciągle dbamy o najwyższą jakość obsługi naszych klientów i chociaż brzmi to banalnie w naszym przypadku ma zupełnie inny wymiar. Nasze relacje z klientami opierają się na zaufaniu, współpracy i rozwiązywaniu ewentualnych problemów w sposób satysfakcjonujący obie strony. Tego uczę moich Pracowników i sama przestrzegam. Teraz – kiedy pandemia koronawirusa – bardzo zmieniła nasze życie i postawiła wiele przeszkód – podejście do innych jest szczególnie ważne – dla nas wszystkich. – mówi Katarzyna Arefiew Prezes Nord Auto Białystok.

W salonie Jaguar Land Rover Nord Auto można już zobaczyć i umówić się na jazdy testowe między innymi takimi samochodami jak Jaguar F-PACE, E-PACE, czy też Land Rover Discovery Sport, Range Rover Velar i Evoque.

Jaguar i Land Rover to marki Premium Plus ale posiadają modele w bardzo szerokim zakresie cenowym. Właścicielem podstawowej wersji Jaguar E-PACE można się stać już za 159 900 zł brutto. Z kolei nowym Land Roverem Discovery Sport wyjedziemy z salonu już od 169 900 zł brutto z napędem na wszystkie koła i skrzynią automatyczną. Jeżeli chodzi o górną granicę to jest wysoka, ale warta swojej jakości.

- Samochody zawsze konfigurujemy pod indywidualne potrzeby klienta. O ile ceny wersji podstawowych możemy określić i są one stosunkowo niskie jak na marki Premium Plus, to górna granica zależy od naszej wyobraźni. Jesteśmy w stanie spełnić każdą zachciankę klienta i zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta od umieszczenia w naszych autach coraz rzadziej widzianych silników 5.0 V8 o mocy 575 KM dzięki któremu jesteśmy w stanie rozpędzić samochód do ponad 320 km/h, do samochodu w kolorach Special effect satin, którego cena to 55 tys. zł.

- Wyposażenie wnętrza również posiada bardzo szeroki wachlarz dodatków do wyboru takich jak elektrycznie rozkładany stolik wykończony drewnem, lodówka, podgrzewacz do stóp, tylne siedzenia z funkcją masażu gorącymi kamieniami, nie wspominając już o skórzanych wentylowanych fotelach, czy legendarnym napędzie na cztery koła, które posiada większość modeli w standardzie – wyjaśnia Rafał Stalenczyk
Otwarcie nowego salony to skutek realizacji długofalowej strategii biznesowej firmy Nord Auto i Konsorcjum Arefiew.


- Zawsze we wszystkich działaniach stawiamy naszych obecnych i przyszłych Klientów na pierwszym miejscu, dlatego aby jak najlepiej zaspokoić ich motoryzacyjne potrzeby, zgodnie z naszą długofalową strategią chcemy dostarczać im samochody z każdego segmentu rynku. Posiadamy już w sprzedaży samochody marek popularnych, segmentu Premium i teraz Premium Plus. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych. Prowadzimy pełne punkty dealerskie Opel, Hyundai, Volvo, Jaguar i Land Rover a także autoryzowane serwisy Skody, Volkswagena, Chevroleta, Saaba oraz własne blacharnio – lakiernie. – mówi Andrzej Arefiew właściciel Konsorcjum Arefiew.

Salon Jaguar Land Rover Nord Auto jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 i w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Serwis otwierany jest godzinę wcześniej czyli od 8:00 i zamykany w tym samym czasie.

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*