02.08.2020

Ryżówka. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 65 km/h

Policjanci z sejneńskiej "drogówki" zatrzymali prawo jazdy 52-letniemu kierowcy. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 65 km/h. Miejsce kontroli drogowej wskazane zostało przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach, w czwartek po 11.0, sprawdzali prędkość, z jaką poruszają się pojazdy w miejscowości Ryżówka. Właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej 52-latka, który kierował bmw.

- Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 65 km/h w obszarze zabudowanym. 52-latek stracił prawo jazdy oraz został ukarany mandatem. Jego konto zasiliło również 10 punktów karnych. Miejsce, w którym policjanci zatrzymali kierowcę naruszającego przepisy ruchu drogowego, internauci wskazali na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa - informuje sejneńska Policja.

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów oraz warunków panujących na drodze. Mundurowi przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*