05.02.2024

We wtorek mecz na szczycie Lotto Ekstraligi Badmintona: Hubal Białystok – SKB Litpol-Malow Suwałki

We wtorek, 6 lutego o godz. 20:00 w hicie 5. kolejki po przeciwnych stronach siatki staną UKS Hubal Białystok, ubiegłoroczny srebrny medalista Lotto Ekstraligi i brązowy medalista, SKB Litpol – Malow Suwałki.

Mecz zostanie rozegrany w hali Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Pietrasze w Białymstoku. Transmisja spotkania na kanale Youtube Lotto Ekstraliga Badmintona.

 - Będzie to jeden z kilku szlagierowych meczów, które zawsze mają charakter niezwykłych i należących do trudnych. Mamy świadomość, kto będzie grał po drugiej stronie siatki, ale znam też potencjał i siłę mojej drużyny. Jedziemy do Białegostoku najmocniejszym składem i jak zawsze chcemy walczyć o wygraną za maksymalną liczbę punktów – mówi trener SKB Litpol–Malow, Jerzy Dołhan

Po czterech rozegranych kolejkach Lotto Ekstraligi Badmintona SKB Litpol – Malow zasiada na fotelu lidera z kompletem punktów. W poprzednich meczach SKB pokonał kolejno: KS Badminton Kobierzyce 7:0, AZS AGH Kraków 7:0, ABRM Warszawa 6:1 oraz PlusLift UKS NIKE Suchedniów 5:2.

Hubal Białystok jest wiceliderem, odniósł także cztery zwycięstwa za 3 punkty, ustępuje suwalskiej ekipie małymi punktami.

Fot. SKB Suwałki 

Poniedziałek, 5 lutego

17:00, Unia Bieruń – KS Badminton Kobierzyce
19:30, ABRM Warszawa – WWL Badminton Marcovia Marki

Wtorek, 6 lutego
15:00, Pulslift Nike Suchedniów – AZS AGH Kraków TVP Sport
17:30, Badminton Academy Hawel – AZS UM Łódź
20:00, Hubal Białystok – SKB Litpol-Malow Suwałki

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*