28.04.2013

"Cudze chwalicie swego nie znacie"


Antoni Kowalewski - Urodziłem się w 1990 roku w Suwałkach. Obecnie jestem studentem pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku geografia na Uniwersytecie Gdańskim. Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się ponad siedem lat temu, kiedy rodzice zaplanowali zakup pierwszego aparatu cyfrowego. Od tej pory stała się ona nieodłącznym elementem mojego życia, a obiektyw moim "trzecim okiem". Przez te lata nabierałem doświadczenia oraz kreowałem własny styl w fotografii, ktory dziś chciałbym Państwu pokazać. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony z fotografiami autora antonikowalewski.pl

 

 Krajobraz stał się z czasem głównym tematem moich zdjęć. Wykonanie fotografii, zamieszczonych w galerii, jest głównie zasługą wnikliwych obserwacji otoczenia, oczekiwania na odpowiedni moment oraz doboru odpowiedniego miejsca. Drugą moją pasją jest jazda na rowerze, dzięki której mogę dotrzeć do wszystkich zakątków i czerpać z fotografowania podwójną przyjemność.

 

Miejscem moich eksploracji jest przede wszystkim północna, pagórkowata część Suwalszczyzny oraz Szwajcaria Kaszubska wraz z wybrzeżem Zatoki Gdańskiej. Dzięki coraz częstszym wycieczkom rowerowym i lotniczym w dalsze zakątki Europy zasób moich zdjęć zwiększył się o nowy katalog Podróże, na którym można zobaczyć zdjęcia zarówno z nieba jak i z ziemi.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*